Kolejne sukcesy!!!

2 czerwca w Myszkowie odbył się 45 Międzynarodowy Bieg Pięciu Stawów. Serię znakomitych występów Kabex Podkowa Janów rozpoczęła Laura Zaskórska która swój start na dystansie 300 m. ukończyła na drugim miejscu. Na tym samym dystansie na drugiej pozycji przybiegł do mety Marcel Mizgała. W biegu na 600 m Natalia Smoleń dołożyła kolejne drugie miejsce. W rywalizacji dziewcząt na 800 m. zwyciężyła Aleksandra Pękala a trzecia była Emila Srokosz. Ten samym dystans wśród chłopców zwycięsko pokonał Wiktor Walczyk. Na zakończenie rywalizacji biegów młodzieżowych na dystansie 1000 m. wygrał Dawid Mizgała a drugie miejsce zajął Jan Antoński. Marsz nordic walking Grzegorz Sztanderski trasę 10 km. w klasyfikacji open ukończył na trzecim miejscu. W sobotę 1 czerwca w Olsztynie w zawodach organizowanych przez Politechnikę Częstochowską w rywalizacji na 6 km. dystansie drugie miejsce wśród kobiet zajęła Kinga Zych a wśród mężczyzn Grzegorz Dors.
W dwa dni zawodnicy Kabex Podkowa 11 razy stawali na podium.