Pracowity Weekend 🏃‍♂‼

➡ 3 czerwca Jurajski Puchar NW zawitał do Iwanowic Dużych. Rywalizacja na dystansie 5 km zakończyła się klasyfikacji
kobiet zwycięstwem naszych pań pierwsza metę przekroczyła Irena Pękala a za nią na drugim miejscu uplasowała się
Natalia Kołek. Wśród mężczyzn zwycięstwem zakończył wyścig Grzegorz Dors a tuż za nim drugie miejsce zdobył Wiktor
Pękala. W kategoriach młodzieżowych zwycięstwa odnieśli : Kinga Zych , Zuzia Janocha , Janek Antoński i Filip Tomzik.
➡ 4 czerwca w Myszkowie nasi młodzi biegacze wystartowali w Biegu V Stawów. W tych wymagających zawodach
w biegu na dystansie 300 m drugie miejsce zajęła Martyna Stęmplowska. Na dystansie 600 m. bezdyskusyjne zwycięstwa
odnieśli Ola Pękala i Wiktor Walczyk.
➡ 4 czerwca w Blachowni odbyły się zawody Aktywna Blachownia . W marszu na 5 km. trasie drugie miejsce wywalczyła
wśród kobiet Irena Pękala męskie zmagania na trzecim miejscu ukończył Adam Kołek.