Ekipa Kabex Podkowa Janów w pucharowej czołówce

Zawodnicy Kabex Podkowa Janów znaleźli się w pucharowej czołówce po świetnym starcie w pierwszej rundzie VIII Jurajskiego Pucharu Nordic Walking, która odbyła się 8 kwietnia 2018 r.

Na malowniczej, pięciokilometrowej trasie przy Górze zamkowej w Olsztynie rywalizowało blisko 200 uczestników. Zawodnicy trenera Grzegorza Dorsa grali główne role. Wyścig open kobiet wygrała Angelika Pietrzyk, a trzecie miejsce zajęła Agnieszka Sosnowska. W męskiej rywalizacji to całe podium było dla Janowa. Zwyciężył Łukasz Dors przed Karolem Stillerem i Rafałem Kozikiem. W sumie zawodnicy klubu Kabex Podkowa wywalczyli 28 miejsc na podium: 12 pierwszych, 8 drugich i 8 trzecich. W imieniu współorganizatora zawodów nagrody wręczał przewodniczący ZGJ Adam Markowski.

Wyniki indywidualne w w różnych kategoriach wiekowych:

I miejsca zajÄ™li: Natalia KoĹ‚ek, Justyna TreĹ›ciĹ„ska, Danuta Pala – Skrzypczyk, Irena PÄ™kala, Filip Tomzik, Jakub WojdyĹ‚a, Wiktor WĂłjcik, Adam Kolek.
II miejsca zajęli: Julia Treścińska, Julia Gałązka, Nadia Mizgała, Milosz Kita, Wiktor Pękala, Alicja Barczyk, Jakub Ucieklak.
III miejsca zajęli: Michalina Kita, Daria Kobiela, Kacper Mizgała, Kamil Strzelczyk, Mateusz Łyszczarz, Leszek Treściński.

Gratulujemy i ĹĽyczymy kolejnych sukcesĂłw!