Wyniki III etapu IX JPNW. 19.05.2019 Siedlec gm. Janów. PUSTYNNA OŚMIORNICA

IX  Jurajski Puchar Nordic Walking,  III etap Siedlec  gm. Janów 19.05.2019   dystans ok.3 km

L.P. Zawodnik Kat. wiekowa Klub/ miejscowość czas
1 Dors Łukasz M29 Kabex Podkowa Janów 0:17:58
2 Dors Grzegorz M59 Kabex Podkowa Janów 0:18:14
3 Stiller Karol M39 Kabex Podkowa Janów 0:18:19
4 Mizgała Kacper M14 Kabex Podkowa Janów 0:18:27
5 Wójcik Wiktor M29 Kabex Podkowa Janów 0:19:01
6 Kołek Patryk M29 Kabex Podkowa Janów 0:19:15
7 Pękala Wiktor M14 Kabex Podkowa Janów 0:19:38
8 Reczulski Mariusz M59 Kabex Podkowa Janów 0:19:47
9 Bobrowski Mariusz M49 Koniecpol 0:20:29
10 Pietrzyk Angelika K29 Kabex Podkowa Janów 0:20:32
11 Bińczyk Dariusz M39 Kabex Podkowa Janów 0:20:42
12 Bubel Krzysztof M59 Katowice 0:20:52
13 Kita Miłosz M14 Kabex Podkowa Janów 0:20:58
14 Balicka Anna K49 Leśny Konik Poraj 0:21:02
15 Arabas Krzysztof M59+ Zabiegani Częstochowa 0:21:14
16 Mizgała Nadia K14/1 Kabex Podkowa Janów 0:21:37
17 Kołek Natalka K14 Kabex Podkowa Janów 0:21:38
18 Zarębski Paweł M39 NGB Kłobuck 0:22:21
19 Król Janusz M59 Częstochowa 0:22:22
20 Treścińska Julia K14/1 Kabex Podkowa Janów 0:22:26
21 Wojdyła Jakub M14 Kabex Podkowa Janów 0:22:30
22 Balicka Ewa K14/1 Leśny konik Poraj 0:22:38
23 Ujejski Zbigniew M59+ Stowarzyszenie Kijomaniacy 0:22:41
24 Kita Michalina K14/1 Kabex Podkowa Janów 0:23:08
25 Mizgała Nel K14/1 Kabex Podkowa Janów 0:23:20
26 Sobucki Jakub M14/1 Kabex Podkowa Janów 0:23:30
27 Treścińska Justyna K14 Kabex Podkowa Janów 0:23:35
28 Pękala Irena K49 Kabex Podkowa Janów 0:23:44
29 Machowski Jan M59+ Koziegłowy 0:23:54
30 Pękala Anna K14/1 Kabex Podkowa Janów 0:24:08
31 Kania Michał M14/1 S.P. Piasek 0:24:25
32 Wroński Maciej M49 Pocztowa Grupa NW 0:24:35
33 Kweczka-Janeczek  Anna K39 Viking Nordic Team Częstochowa 0:24:46
34 Słabkowski Zbigniew M59+ Fiszbinka 0:24:57
35 Lisek Anna K39 Fiszbinka 0:25:01
36 Kasprzak Bronisław M59+ Wręczyca Wielka 0:25:03
37 Świtalska Beata K49 Przystajń 0:25:16
38 Kozak Renata K49 Nordic Team Częstochowa 0:25:20
39 Miłak Piotr M39 Wręczyca Wielka 0:25:25
40 Bartczak Mirosław M59 Częstochowa 0:25:39
41 Żuchowicz Elżbieta K59 Medicover Runners 0:25:47
42 Wrona Grzegorz M49 Myszków 0:26:01
43 Dwojak Kuba M14 Mstów 0:26:20
44 Błaszczyk Adrian M49 Częstochowa 0:26:25
45 Banachowicz Joanna K49 Przybysławice gm. Skała 0:26:28
46 Gliszczyński Mirosław M59+ Tarnogórskie Łazęgi 0:26:30
47 Wrona Marzena K49 Myszków 0:26:32
48 Lisek Tomasz M39 Fiszbinka 0:26:37
49 Szewczyk Justyna K29 Pocztowa Grupa NW 0:26:39
50 Machura-Powęzka  Hanna K49 Piekary Śląskie 0:26:42
51 Kosielak Monika K49 Dyrektor sportowy JPNW 0:26:50
52 Tomzik Filip M14/1 Kabex Podkowa Janów 0:26:50
53 Cesarz Jolanta K49 Stowarzyszenie Kijomaniacy 0:27:11
54 Maj Monika K29 Pocztowa Grupa NW 0:27:18
55 Kupczyk Marek M49 Częstochowa 0:27:26
56 Toll Paweł M14/1 Pocztowa Grupa NW 0:27:34
57 Bińczyk Agnieszka K39 Kabex Podkowa Janów 0:27:36
58 Toll Wojciech M39 Pocztowa Grupa NW 0:27:37
59 Jasiński Jozef M59+ Częstochowa 0:27:50
60 Purgal Magdalena K39 Srocko 0:27:54
61 Sanetrnik Marta K39 Częstochowa 0:28:01
62 Piedo Agnieszka K49 Myszków 0:28:05
63 Marzec Hubert M49 Pocztowa Grupa NW 0:28:06
64 Kiedrzyński Miłosz M14/1 S.P. Piasek 0:28:14
65 Baruch Henryka K59+ Dąbrowa Górnicza 0:28:16
66 Kasprzyk Witold M49 Pocztowa Grupa NW 0:28:18
67 Niewiem Tadeusz M59+ Żarki 0:28:20
68 Gatek Gerard M59+ Parkrun 0:28:32
69 Purgal Aleksandra K49 Srocko 0:28:36
70 Świtalski Robert M49 Przystajń 0:28:37
71 Dybeł Agnieszka K39 Nordic Team Częstochowa 0:28:40
72 Siewiera Robert M39 Pocztowa Grupa NW 0:28:41
73 Bojanek Małgorzata K49 Stowarzyszenie Kijomaniacy 0:28:42
74 Stępień Kinga K14/1 S.P. Piasek 0:28:45
75 Słabkowska Barbara K59+ Fiszbinka 0:28:53
76 Strzelczyk Kamil M14/1 Kabex Podkowa Janów 0:28:57
77 Pękala Aleksandra K14/1 Kabex Podkowa Janów 0:29:00
78 Pękala Jaroslaw M49 Kabex Podkowa Janów 0:29:03
79 Rydz Karolina K14 S.P. Piasek 0:29:42
80 Smok Jakub M14/1 S.P. Piasek 0:29:45
81 Koza Maria K59 Pocztowa Grupa NW 0:29:46
82 Kaczmarek Włodzimierz M59+ Epoka Nordica 0:30:04
83 Bartczak Katarzyna K59 Częstochowa 0:30:06
84 Kasprzyk Dominika K14/1 Pocztowa Grupa NW 0:30:17
85 Bochnia Monika K39 Częstochowa 0:30:28
86 Wroński Miłosz M14/1 Pocztowa Grupa NW 0:30:55
87 Kasprzyk Agnieszka K49 Pocztowa Grupa NW 0:31:07
88 Toll Aleksandra K14/1 Pocztowa Grupa NW 0:31:36
89 Kasprzyk Maciej M14/1 Pocztowa Grupa NW 0:31:38
90 Podsiedlik Anna K39 Pocztowa Grupa NW 0:31:40
91 Sobierajska Wiktoria K14/1 S.P. Piasek 0:31:43
92 Krzyżańska Joanna K59+ Bystrzanowice 0:31:47
93 Toll Iwona K39 Pocztowa Grupa NW 0:31:49
94 Wnęk Mirosław M59+ Częstochowa 0:31:55
95 Krakowian Mirosław M59+ Jest Lepiej 0:32:02
96 Zarębski Łukasz M59+ Częstochowa 0:32:04
97 Baruch Włodzimierz M59+ Dąbrowa Górnicza 0:32:09
98 Plucińska Emilia K14/1 Częstochowa 0:32:34
99 Plucińska Joanna K39 Częstochowa 0:32:35
100 Skóra Mirosława K39 Pocztowa Grupa NW 0:32:40
101 Ucieklak Sara K14 S.P. Piasek 0:33:26
102 Kędzia Aleksandra K49 Pocztowa Grupa NW 0:33:28
103 Simińska Aneta K49 Pocztowa Grupa NW 0:33:30
104 Krakowian Aleksandra M59 Jest Lepiej 0:33:41
105 Hrabia Józef M59+ Częstochowa 0:33:43
106 Zarębska Katarzyna K59+ Częstochowa 0:33:44
107 Latos Natalia K14/1 Janów 0:33:50
108 Wierus Agnieszka K49 Pocztowa Grupa NW 0:33:52
109 Janocha Agnieszka K14 S.P. Janów 0:33:56
110 Konieczko-Biały Aneta K29 Myszków 0:33:58
111 Srebniak Anna K59+ Koziegłowskie UTW 0:34:02
112 Lipiec Jolanta K59+ Koziegłowskie UTW 0:35:06
113 Stankiewicz Ilona K59 Mysłowice 0:36:18
114 Żyła Katarzyna K14 Piasek 0:36:37
115 Purgal Bartłomiej M14 Srocko 0:37:15
116 Wrońska Małgorzata K49 Pocztowa Grupa NW 0:37:28
117 Kasprzyk Irmina K49 Pocztowa Grupa NW 0:37:30
118 Radecka Agnieszka K49 Pocztowa Grupa NW 0:37:32
119 Cichecka Jadwiga K59 Pocztowa Grupa NW 0:38:20
120 Reczulska Katarzyna K49 Kabex Podkowa Janów 0:38:21
121 Sadecki Bogdan M49 Katowice 0:38:21+