Wielkie zawody

➡ 9 września w Opolu w Międzywojewódzkich Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego Filip Tomzik zajął pierwsze miejsce
a Kamil Strzelczyk uplasował się na drugim miejscu obaj startowali w chodzie na 5 km.
➡ Tego samego dnia w Miasteczku Siewierz Jeziorna w biegu na dystansie 600 m. Ola Pękala wygrała wśród dziewcząt a rywalizację chłopców na drugim miejscu zakończył Wojtek Mendakiewicz a trzecie miejsce zajął Wojtek Grabny.
➡ 10 września w Kłobucku na dystansie 200 m. swoje pierwsze zwycięstwo wybiegała Laura Zaskórska . Wiktor Walczyk zdominował bieg na 800 m pewnie wygrywając zawody.
Janek Antoński swój występ na dystansie 1 km. zakończył na drugim miejscu. Lena i Kinga Zych swoje rywalizacje
na 400 m i 800 m ukończyły na trzecim miejscu.
➡ W dwa dni zawodnicy Klubu Kabex Podkowa zdobyli cztery pierwsze miejsca trzy drugie i trzy trzecie.