Janów wygrywał w Myszkowie i Krzepicach.

4 września w Myszkowie odbył się 42 Międzynarodowy Bieg Pięciu Stawów. W biegach młodzieżowych w pierwszoplanowej roli wystąpili nasi zawodnicy. Dystans 400 m. zakończył się zwycięstwem OLI PĘKALI, na dystansie 600 m. bezkonkurencyjny był KACPER KAROŃ, a na 800 m. wygrała ANNA PĘKALA. W marszu nordic walking na 10 km. wygrał w klasyfikacji open ŁUKASZ DORS, wśród kobiet drugie miejsce zajęła IRENA PĘKALA. Drugie miejsce wywalczył też GRZEGORZ DORS, a trzecie miejsca na podium przypadły dla NATALII KOŁEK i KAROLA STILLERA. W kategorii masters drugie miejsce zajął GRZEGORZ SZTANDERSKI, a trzecie ADAM KOŁEK.

5 września ekipa biegaczy z Janowa startowała w OGÓLNOPOLSKIM BIEGU KRZEPKICH w KRZEPICACH. Zwycięzcom biegu na dystansie 400 m. został WIKTOR WALCZYK na tym samym dystansie trzecie miejsce zajęła KINGA ZYCH a piąte miejsce zajął WOJTEK MENDAKIEWICZ. W biegu na 800 m. trzecie miejsce zdobył KACPER KAROŃ. Debiutująca w zawodach LENA ZYCH zajęła ósme miejsce.

Bilans wystÄ™pĂłw zawodnikĂłw Kabex Podkowa w zawodach w Myszkowie i Krzepicach to – 5 pierwszych miejsc, 2 drugie i 4 trzecie.