27 czerwca w Pabianicach odbyła się I runda XI Jurajskiego Pucharu Nordic Walking

🏆
🥇

➡ Po długiej pandemicznej przerwie miłośnicy Nordic Walking z wielkim entuzjazmem przyjechali do Pabianic na piękną chodź bardzo wymagającą trasę. Tradycyjnie bardzo gościnnie wszystkich przyjęli radni Państwo Danuta i Rafał Tomza. Wójt Pan Edward Moskalik jak przystało na gospodarza gminy serdecznie witał uczestników, gratulował udziału i nagradzał zwycięzców.

➡ W kategorii OPEN zwycięzcami zostali wśród kobiet Magdalena Rajek z Częstochowy a wśród mężczyzn Łukasz Dors z Janowa. Liczba grupa zawodników z naszej gminy i klubu Kabex Podkowa Janów stawała na podium w kategoriach wiekowych.

➡ Pierwsze miejsca zajęli: Ola Pękala, Natalia Kołek, Irena Pękala, Wiktor Walczyk, Dawid Mizgała, Kacper Karoń, Filip Tomzik, Wiktor Pękala, Grzegorz Sztanderski.

➡ Drugie miejsca zajęli: Kinga Zych, Kinga Stępień, Anna Pękala, Wojciech Mendakiewicz, Jakub Miedzieński, Patryk Kołek, Jakub Sobucki, Kamil Strzelczyk, Jarosław Pękala. Trzecie miejsca zajęli: Emila Janocha, Zuzanna Janocha, Michalina Kita, Igor Walczyk, Błażej Mizgała, Victor Olczak, Krzystosz Srokosz, Jakub Ucieklak. Organizator zawodów klub Kabex Podkowa Janów składa serdeczne podziękowanie dla Starostwa Powiatowego w Częstochowie za wsparcie w ufundowaniu licznych i atrakcyjnych nagród dla zawodników.

➡ Dziękujemy za zabezpieczanie logistyczne i ratownicze imprezy strażakom OSP Janów i OSP Mstów. Przepraszamy za pomyłkę związaną z wynikami końcowymi zawodów. Dziękujemy uczestnikom za słowa wsparcia i podziękowania oraz wszechobecną radość z rywalizacji i mile spędzonego wspólnie czasu w otoczeniu pięknych krajobrazów sołectwa Pabianice z jego gościnnymi gospodarzami.