Dwa tytuły Mistrza Polski w Nordic Walking dla zawodników Podkowy Janów

10 sierpnia w Osielsku odbyły się Mistrzostwa Polski w Nordic Walking. Zawodnicy Kabex LKS Podkowa Janów zdobyli dwa złote medale. Patryk Kołek został zwycięzcą na dystansie 5 km. a Karol Stiller wygrał na 10 km. Mariusz Reczulski zajął 3 miejsce , Dariusz Bińczyk był czwarty, a Daria Kobiela zajęła ósmą pozycję. Tego samego dnia w Przewodziszowicach w III Biegu Strażnicy Jurajskiej wśród kobiet na 6 km. trasie zwycięstwem zakończyła zawody Natalia Kołek, a wśród mężczyzn wygrał Łukasz Dors. Drugie miejsca zajęli Justyna Treścińska i Wiktor Pękala, a trzecie Anna Pękala i Jakub Ucieklak. Tego samego dnia w Przewodziszowicach w III Biegu Strażnicy Jurajskiej wśród kobiet na 6 km. trasie zwycięstwem zakończyła zawody Natalia Kołek, a wśród mężczyzn wygrał Łukasz Dors. Drugie miejsca zajęli Justyna Treścińska i Wiktor Pękala, a trzecie Anna Pękala i Jakub Ucieklak.