Sukcesy w trzech prestiĹĽowych zawodach.

Udane starty zawodników ULKS Kabex Podkowa Janów w 5 Otwartych Mistrzostwach Częstochowy w Nordic Walking, 40 Miedzynarodowym Biegu Pięciu Stawów oraz V biegu Republiki Sławkowskiej.

9 czerwca zawodnicy ULKS Kabex Podkowa rywalizowali w trzech prestiĹĽowych imprezach.

W Częstochowie Patryk Kolek, na dystansie 10 km. wygrał Otwarte Mistrzostwa Częstochowy w Nordic Walking. Dariusz Bińczyk zdobył drugie miejsce, a Julia Gałązka trzecie, obydwoje wygrali w swoich kategoriach wiekowych.

W Myszkowie biegacze i nordic walkerzy startowali w 40 Międzynarodowym Biegu Pięciu Stawów. Dystans główny 10 km. wśród kobiet wygrała Danuta Pala-Skrzypczyk, a drugie miejsce zajęła Irena Pękala. Męskie zawody na pierwszym miejscu ukończył Łukasz Dors, a drugie zajął Grzegorz Dors. Bardzo udane występy zanotowali biegacze. Ola Pękala wygrała na dystansie 300 m., Julia Treścińska wygrała na 600 m,. a Natalia Kołek była najlepsza na 800 m. Drugie miejsca zajęli Justyna Treścińska i Mateusz Kusaj.

W Sławkowie w V Biegu Republiki Sławkowskiej na dystansie 5 km. wygrał Karol Stiller, a drugie miejsce zajęła Angelika Pietrzyk.

W dwa dni zawodnicy Kabex Podkowa wywalczyli 22 pierwsze miejsca , 15 drugich i 6 trzecich.