Oświadczenie

Jako prezes klubu Kabex Podkowa Janów  oświadczam, że:

Niestety po sprawdzeniu przedstawianych zarzutów odnośnie zmian dat urodzenia zawodników na poszczególnych zawodach okazały się uzasadnione.  Jako prezes klubu zawieszam udział zawodników z terenu gminy Janów w zawodach poza imprezami klubowymi na 6 m-cy. Jest mi bardzo przykro, że te zdarzenia miały miejsce, ale na obecną chwilę jedyne co  mogę zrobić to przeprosić organizatorów i zawodników biorących udział w rywalizacji z naszymi zawodnikami i zapewnić, że takie sytuacje już się nie powtórzą. Proszę o umożliwienie udziału w zawodach zawodnikom pod nazwą klubową Kabex Podkowa Janów  z poza terenu gminy, myślę że są najmniej odpowiedzialni za zaistniałą sytuację. Proszę również nie mieszać w naszą nie uczciwość firm i instytucji, które wspierają imprezy organizowane przez nasz klub, ponieważ wykazują one dobre serce, a nie są winne zaistniałej sytuacji. Jeśli organizatorzy poproszą o zwrot statuetek, medali i nagród rzeczowych proszę o kontakt telefoniczny pod numer 724455987 lub adres mail: olimpijczyk1@onet.eu

Ze sportowym pozdrowieniem prezes Kabex Podkowa Janów Rafał Kozik