Sukces sportowy i szlachetny cel.

24 lutego w Jaroszowie gmina Żarki zostały rozegrane zawody w biegach i nordic walking. Rywalizacja sportowa była nie jedynym celem rywalizacji zawodników Kabex Podkowa Janów. W ramach imprezy zostały zebrane środki na rehabilitacje i leczenie dwójki dzieci.
Nasi zawodnicy znacząco pokazali się w rywalizacji sportowej. Dystans 5 km. marszu nordic walking wśród kobiet wygrała Julia Treścińska przed siostrą Justyną, a trzecie miejsce zajęła Nel Mizgała. Wyścig open mężczyzn wygrał Grzegorz Dors, drugi do mety doszedł Kacper Mizgała, a trzeci Patryk Kołek. W biegu druga na mecie zameldowała się Daria Kobiela, a trzecia była Nadia Mizgała.
PozostaĹ‚e miejsca naszych zawodnikĂłw : Mariusz Reczulski- 4 msc , Karol Stiller- 4 msc. Leszek TreĹ›ciĹ„ski – 5 msc. i RafaĹ‚ Kozik – 7 msc.