Udane starty zawodnikĂłw LKS Kabex Podkowa JanĂłw.

W sobotę 13 października w Poczesnej odbył się Bieg Papieski w którym drużyna Kabex Podkowa Janów znów zawojowała całe podium. W marszu kobiet na dystansie 5 km. wygrała Danuta Pala-Skrzypczyk, a na kolejnych dwóch miejscach drugim i trzeci uplasowały się Nadia i Nel Mizgała. Klasyfikacja końcowa rywalizacji mężczyzn to też pełne podium zawodników z Janowa Metę w kolejności mijali jako pierwszy Kacper Mizgała, drugi do mety dotarł Wiktor Pękala, a trzeci Patryk Kołek.

W niedzielę 14 października w imprezie Jurassic Forest Run w Lgocie Murowanej zwycięzcą na 10 km. został Kacper Mizgała. Trasę 5 km. zwycięsko pokonała Nadia Mizgała a trzecia była Nel Mizgała. Wśród mężczyzn drugie miejsce na marszu nordic walking zajął Jakub Wojdyła. Świetnie w biegu na 5km. zaprezentował się Kamil Kufel zajmując trzecie miejsce.

W Broniszewie Starym 14 października na dystansie 6km. startował Karol Stiller i zgodnie z planem start ukończył na pierwszym miejscu.

To był jeden z ostatnich występów podopiecznych trenera Grzegorza Dorsa w tym sezonie bilans startów to: 5 pierwszych miejsc, 3 drugie i 4 trzecie.