W trzech miejscowościach sportowe trzy razy pięknie.

Zawodnicy Kabex Podkowa Janów  18 sierpnia toczyli rywalizację w trzech miejscowościach. Najwcześniej do zmagań na 5 km. dystansie stanęła grupa startująca w Mikołowie. Zwycięzcami w kategorii open kobiet i open mężczyzn zostało rodzeństwo Natalia i Patryk Kołek. Drugie miejsca były udziałem Ireny i Wiktora Pękalów. Zdobywcą trzeciego miejsca został Adam Kolek, a Ania Pękala wygrała w kategorii szkół podstawowych.

Jako drudzy na starcie stanęli uczestnicy zawodów w Gniazdowie. Tym razem pierwsze miejsca w kategorii open były udziałem rodzeństwa Nadii i Kacpra Mizgałów. Drugie miejsce zajął Jakub Wojdyła, a trzecie Miłosz Kita. Znakomite zawody zaliczyła Michalina Kita zdobywczyni dwóch trzecich miejsc w biegu na 600 m. i marszu na 6 km. Czwarte miejsce zajęła Nel Mizgała.

W samo południe wystartowała ekipa w Kalei. Wyścig open kobiet na 5km. na pierwszym miejscu ukończył Justyna Treścińska, a drugie miejsce zajęła jej siostra Julia. Trasę  zmagań mężczyzn zwycięstwem przypieczętował Łukasz Dors, drugi był Grzegorz Dors, a trzeci Wiktor Wójcik.

Na trzech różnych frontach sportowej rywalizacji zawodnicy naszej gminy wywalczyli w sumie 7 pierwszych, 5 drugich i 5 trzecich. Było trzy razy pięknie.