Sukcesy w Strzebiniu i SĹ‚awkowie.

26 maja zawodnicy Kabex Podkowa Janów wystartowali w dwóch znanych imprezach sportowych w województwie śląskim. W Strzebiniu w XII Biegu św. Urbana rewelacyjnie wystąpiła nasza ekipa tak w klasyfikacji kobiet jak i mężczyzn. Ola Radosz i Julia Treścińska zajęły pierwsze i drugie miejsce na dystansie 7 km. Doskonale do wyczynu dziewczyn wkomponowali się chłopcy zajmując pierwsze trzy pozycje. Kolejność na mecie była następująca, zwyciężył Łukasz Dors przed Patrykiem Kołkiem i Wiktorem Pękałą. Miejsca tym cenniejsze, że chłopcy pokonali pięciokrotnego zwycięzcę tych zawodów, faworyta gospodarzy Bogdana Cyrusa.

W Sławkowie natomiast odbył się IV Bieg Republiki Sławkowskiej. Rywalizacja toczyła się na 5 km. trasie wśród kobiet zwyciężczynią została Angelika Pietrzyk. Rywalizację mężczyzn Karol Stiller zakończył na drugim miejscu, a Grzegorz Dors na trzecim.

To kolejne zawody gdzie ekipa trenera Grzegorza Dorsa przywozi ponad 10 miejsc na podium. Tym razem było 5 pierwszych miejsc, 5 drugich i 3 trzecie.