header
O klubie divider Zawodnicy divider Zarząd klubu divider Kontakt divider Komunikaty divider Galeria zdjęć
small_arrowNawigacja
· Strona główna
· O klubie
· Zawodnicy
· Zarząd klubu
· Kontakt
· Komunikaty
· Linki
· Galeria zdjęć
· Szukaj
· III Jurajski Puchar Nordic Walking
small_arrowAktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 8
· Najnowszy użytkownik: sport
small_arrowPolecamy strony:
Serwis - sklep komputerowy
JURAJSKI PUCHAR W ZŁOTYM POTOKU.
21 maja w Złoty Potoku przy kompleksie Orlik rozegrano druga rundę Jurajskiego Pucharu Nordic Walking. W zawodach na starcie znalazło się prawie 200 uczestników z czterech województw. Rywalizacja toczyła się na 5 km dystansie. Zawody otwarła i powitała uczestników pani wójt Joanna Scigaj. Dalej rolę gospodarza pełnił przewodniczący Związku Gmin Jurajskich pan Adam Markowski.
Pięknym sukcesem zakończyły rywalizację nasze panie zajmując cale podium w następującej kolejności: Angelika Pietrzyk, Ola Radosz i Danuta Pala - Skrzypczyk. Wyścig open mężczyzn wygrał Grzegorz Dors, a trzecie miejsce zajął Łukasz Dors. W klasyfikacji szkół podstawowych dziewcząt wygrała Justyna Treścińska, a druga była Natalia Kolek. Wśród chłopców pierwsze miejsce zajął Wiktor Pękała. W końcowe klasyfikacji gimnazjalistek wygrała Julia Gałązka, a chłopcy zajęli pełne podium w kolejnosci: Patryk Kolek, Wiktor Wójcik i Kacper Mizgała. W kategorii masters wygrał Leszek Treściński, przed Rafałem Kozikiem. Tę sama kategorię Irena Pękala ukończyła na drugim miejscu. Kategorię seniorek zwycięstwem zakończyła Joanna Ćwiakowska. W marszu malucha na drugim miejscu stanął Kamil Strzelczyk, a na trzecim miejscu skalasyfikowano rodzeństwo Kasię i Wiktora Olczak.
Organizator zawodów klub Podkowa Janów składa podziękowania strażakom z OSP Janów którzy zabezpieczali trasę zawodów.
Podziękowanie za pomoc finansową i organizacyjną pani dyrektor  Annie Tarczyńskiej. Szczególnie serdecznie dziękujemy  za ufundowanie nagród niezawodnemu panu Kazimierzowi Boguni.
Mistrzostwo w Katowicach, a Międzynarodowo w Działoszynie
13 maja   OLA RADOSZ  w pięknym  stylu  została  zwyciężczynią Otwartych Mistrzostw Katowic  w Nordic Walking na dystansie 5 km. 14 maja  drużyna RTB Tracker Podkowa walczyła w międzynarodowych zawodach w Działoszynie.  Piękną serię sukcesów po ulicach Działoszyna  dali biegacze. W biegu na 1000 m. dziewcząt wygrała JUSTYNA TREŚCIŃSKA, a jako druga metę minęła NATALIA KOLEK. Wyścig chłopców na tym samym dystansie na drugi na podium stanął  WIKTOR  PĘKALA. W rywalizacji gimnazjalistów na 1500 m  poza zasięgiem rywali na pierwszym miejscu przybiegł PATRYK KOŁEK. Zmagania w konkurencji Nordic Walking odbywały się na 5 km. trasie. Wyścig open kobiet zdecydowanie wygrała DANUTA PALA-SKRZYPCZYK,  a druga przyszła na metę rewelacyjna JUSTYNA TREŚCIŃSKA. Główną kategorię open mężczyzn na pierwszej pozycji przekroczył metę  GRZEGORZ DORS. W kategorii młodzieżową kobiet wygrała NATALIA KOŁEK, a trzecie miejsce zajęła AGNIESZKA BAL. W tej samej kategorii mężczyzn zwycięzcą został PATRYK KOŁEK, a trzecie miejsce zajął LESZEK TREŚCIŃSKI. W konkurencji open senior drugie miejsce zajął ADAM KOLEK,  a na szóstym miejscu zawody zakończyła JOANNA ĆWIAKOWSKA.
Jurassic Forest Run 2017 i BIEG LESNYCH LUDKÓW.

7 maja w Lgocie Murowanej w zawodach pod  nazwą Jurassic Forest Run zawodnicy RTB Podkowa Janów wystartowali na dwóch dystansach. W wyścigu nordic walking na 5 km. wygrała ANGELIKA PIETRZYK, a na drugim miejscu walkę zakończyła JULIA GAŁĄZKA. W zmaganiach open mężczyzn zdeklasował rywali WIKTOR  WÓJCIK. Na dystansie 10 km. OLA  RADOSZ pokazała wysoką formę i minęła metę jako pierwsza.

6 maja w Żarkach Letnisko  rywalizacja odbywała się w dwóch konkurencjach na dystansie 6 km. w  Biegu  Leśnych Ludków. W biegu w rywalizacji open tak wśród kobiet i mężczyzn nasi zawodnicy  NATALIA KOŁEK i RAFAŁ KOZIK zajęli drugie miejsca. W konkurencji duathlon wśród mężczyzn całe podium przypadło zawodnikom RTB Podkowa. Zwyciężył PATRYK , drugi był ŁUKASZ DORS, a trzeci ADAM KOŁEK. Wśród kobiet na drugiej pozycji dobiegła do  mety JUSTYNA TRESCIŃSKA.

Bardzo miłą niespodziankę sprawiła JOANNA ĆWIAKOWSKA zwyciężając w kategorii super senior.
Tym razem zadziwiali biegacze.
3 maja w Zajączkach Dużych odbył się XII Ogólnopolski Bieg Zajączkowski. W zawodach wystartowało prawie 200 zawodników wśród startujących startowała ekipa z Ukrainy. W rywalizacji szkół podstawowych na dystansie 800 m. rozgromiła rywalki JUSTYNA TREŚCIŃSKA kilka minut później w ślady koleżanki poszedł WIKTOR PĘKALA meldując się na pierwszym miejscu wśród chłopców. Gimnazjaliści ścigali się na dystansie 1000 m. Zacięty pojedynek stoczyli uczniowie gimnazjum z Piasku rzutem na taśmę wygrał ŁUKASZ DORS a tuż za mim był PATRYK KOLEK. W młodszych kategoriach szkół podstawowych JULIA TREŚCIŃSKA zajęła drugie miejsce NIKOLA TREŚCIŃSKA czwarte a ANIA PĘKALA szóste. Popisowo zakończyli występ zawodnicy PODKOWY Janów w marszu Nordic Walking na dystansie 4 km. zabierając pełne podium. Wśród kobiet z nowym rekordem trasy wygrała DANUTA PALA - SKRZYPCZYK drugie miejsce zajęła IRENA PĘKALA a trzecie JUSTYNA TREŚCIŃSKA. Najlepszy wśród mężczyzn GRZEGORZ DORS ustanowił rekord trasy drugi był ŁUKASZ DORS, a trzeci PATRYK KOŁEK.
Gratulacje i życzenia od Generała ROMANA POLKI.

1 maja w Dąbrowie Górniczej odbył się V Bieg Przodownika. W gronie ponad 300 rywalizujących zawodników startowała ekipa Podkowy Janów. Doskonały występ poprzedziło spotkanie naszej drużyny z generałem Romanem Polko który gratulował nam dotychczasowych sukcesów oraz życzył kolejnych zwycięstw co zresztą pokazali nasi zawodnicy na 5 km błotnistej trasie. Skuteczną szarże na podium rozpoczęły dziewczyny zwycięstwem ANGELIKI PIETRZYK i drugim miejscem OLI RADOSZ w klasyfikacji open kobiet. Męski wyścig w klasyfikacji generalnej na najwyższym podium zakończył ŁUKASZ DORS, a miejsce numer dwa wywalczył GRZEGORZ DORS. Klasyfikacji junior wygrał PATRYK KOŁEK przed WIKTOREM WÓJCIKEM. W kategoriach DANUTA PALA - SKRZYPCZYK zajęła pierwsze miejsce a ADAM KOŁEK drugie. 30 kwietnia w Żarkach w Biegu Żareckich Ścieżek na dystansie 10 km zwycięstwa odnieśli ANGELIKA PIETRZYK i WIKTOR WÓJCIK.

W telewizji i radiu ze STADIONU ŚLĄSKIEGO.
29 kwietnia w Chorzowie w Ogólnopolskim Marszu Nordic Walking ponad 300 zawodników rywalizowało o laury Stadionu Śląskiego. Rywalizację wśród kobiet w kategorii open kobiet na dystansie 5 km. wygrał JUSTYNA TREŚCIŃSKA wzbudzając podziw licznej publiczności tak z racji młodego wieku jak i pięknej walki z rywalkami. Zwycięzcą w wyścigu na 10 km. został PATRYK KOŁEK który pokonał mocną stawkę rywali z dużo większym doświadczeniem i sukcesami na tak wymagającym dystansie. Rywalizację na 5 km. trasie wśród mężczyzn wygrał ŁUKASZ DORS, a drugie miejsce zajął GRZEGORZ DORS. Drugie miejsce na 10 km. zajęła JULIA GAŁĄZKA sukces tym większy że okupiony optartą ręką. Miejsce czwarte tuż za podium zajęła JULIA TREŚCIŃSKA. Czwarte miejsce zajął LESZEK TREŚCIŃSKI, a szóste ADAM KOŁEK obaj startowali na 10 km. Wywiady do telewizyjnej i radiowej trójki udzielali oczywiście głownie zawodnicy z gminy Janów.
III Pustynna Ośmiornica i III etap VII JPNW

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Siedlcu

Siedlec, ul. Szkolna 8

42-253 Janów

Niższa opłata startowa

 

 

 

Informujemy, że opłata startowa za udział w III  Pustynnej Ośmiornicy i VII Jurajskim Pucharze  III etap 17.06.2017 – Siedlec wpłacona na konto do piątku pozostaje na poziomie 30 zł. Pamiętajmy, że w czwartek jest święto. Opłata w biurze w dniu zawodów zgodnie z regulaminem.


 

 

 

III Pustynna Ośmiornica i III etap VII JPNW
news: pustynna osmiornica plakat 2017.jpg
II etap VII Jurajskiego Pucharu Nordic Walking-gm. Janów-Złoty Potok

II etap VII Jurajskiego Pucharu Nordic Walking

 

Data: 21 05 2017

Gmina: Janów

Miejscowość: Złoty Potok

Start: Godz. 10:00 przy kompleksie - Orlik Złoty Potok

Biuro zawodów czynne  w godz. 08:15-9:45

Trasa zawodów : Ścieżki na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego.

Dystans: ok. 6 km

Osoby do 18-tego roku życia zwolnione z opłaty startowej


Zapisy w biurze zawodów do godź.

9:30

Wielkanocny sukces

15 kwietnia na trasach między Olsztynem, a Częstochową odbyły się zawody pod nazwą Jurajski Bieg Wielkanocny. Drużyna klubu Podkowa Janów w Wielkanocną Sobotę swój występ zakończyła podwójnym hat-trickiem. W marszu kobiet na dystansie 5 km całe podium przypadło dla naszej ekipy. Dziewczęta ukończyły zawody w następującej kolejności: pierwsza na linii mety Justyna Treścińska, drugie miejsce zajęła Julia Treścińska, a trzecie Natalia Kołek. Męski wyścig podobnie jak kobiet zakończył się potrójnym sukcesem: pierwsze miejsce zajął Łukasz Dors, drugie Patryk Kołek, a trzecie Wiktor Pękala.

small_arrowPolecane strony
content
small_arrow
Tu podaj tekst alternatywny Rejestracja na V Jurajski Puchar Nordic Walking
Lista zarejestrowanych uczestników
Wyniki z VII JPNW
Regulamin IV JPNW
small_arrowLogowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło