header
O klubie divider Zawodnicy divider Zarząd klubu divider Kontakt divider Komunikaty divider Galeria zdjęć
small_arrowNawigacja
· Strona główna
· O klubie
· Zawodnicy
· Zarząd klubu
· Kontakt
· Komunikaty
· Linki
· Galeria zdjęć
· Szukaj
· III Jurajski Puchar Nordic Walking
small_arrowAktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 8
· Najnowszy użytkownik: sport
small_arrowPolecamy strony:
Serwis - sklep komputerowy
Udane Otwarte Mistrzostwa Powiatu Częstochowskiego w Nordic Walking

22 października w barwnej scenerii wszystkich kolorów jesieni 70 uczestników Mistrzostw Powiatu Częstochowskiego w Nordic Walking zmierzyło swoją formę na 5 km. trasie. Była to ostatnia impreza sportowo-rekreacyjna organizowana w tym roku przez klub Podkowa Janów. Tegoroczna rywalizacja odbywała się na okrężnej trasie co sprawiło że wyścig był wyjątkowo widowiskowy. Uczestnicy marszu poruszali się po dywanie z brązowych i żółtych liści walcząc o nagrody w kilku kategoriach.

Niepokonana w 2017r. Angelika Pietrzyk i tym razem była pierwsza a za nią na metę weszły Ola Radosz i Julia Gałązka. Męski pojedynek toczył się do ostatnich metrów skutecznym finiszem popisał się Grzegorz Dors wyprzedzając Karola Stillera z Częstochowy i Łukasza Dorsa. Wsród zawodników Podkowy Janów na różnych stopniach podium stanęli: Justyna , Julia i Leszek Tresciński, Natalia,Patryk i Adam Kolek,Nadia i Kacper Mizgała,Irena i Wiktor Pękala, Filip i Radosław Tomzik, Alicja Barczyk, Jakub Wojdyła, Krzysztof Całus,Joanna Ćwiakowska, Kamil Strzelczyk i Jakub Ucieklak. Tradycyjnie gościem honorowym zawodów był pan Adam Korczyński który wraz z radnymi Rady Gminy w Janowie panami Przemysławem Gazdą i Dawidem Ossyrą wzięli udział w ceremonii dekoracji zwycięzców zawodów.

Klub Podkowa oraz radni Przemysław Gazda i Dawid Ossyra wyróżnili pucharem i nagrodą rzeczową pana Daniela Wojtasińskiego za promowanie w mediach Nordic Walking i gminy Janów jako miejsca do uprawiania tej formy aktywności fizycznej.

small_arrowPolecane strony
content
small_arrow
Tu podaj tekst alternatywny Rejestracja na V Jurajski Puchar Nordic Walking
Lista zarejestrowanych uczestników
Wyniki z VII JPNW
Regulamin IV JPNW
small_arrowLogowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło