V etap IV Jurajskiego Pucharu Nordic Walking

Start: Wielofuncyjne Centrum Rozwoju Wsi, Suliszowice 14a, godz. 10:00

Biuro zawodów czynne w dniu zawodów w godz. 7:45-9:45

Dystans: 6 km

Zapraszamy

Nocne zwycięstwa.
news: mst Kopia.JPGW ostatnie dwa weekendy zawodnicy Klubu Run Podkowa startowali w pięciu miejscowościach. 14 czerwca w Iwanowicach na 4 km. trasie na pierwszych dwóch miejscach wyścig ukończyły OLA RADOSZ i ANGELIKA PIETRZYK.
Męskie ściganie podobnie na pierwszych dwóch pozycjach metę przekroczyli GRZEGORZ DORS i BARTŁOMIEJ CIEŚLUK. 15 czerwca zawody w Myszkowie wygrała AGNIESZKA DESKA.

Tego samego dnia w Mstowie open kobiet OLA RADOSZ wygrała na 8km. przed ANGELIKĄ PIETRZYK.
Open mężczyzn zdominowali RAFAŁ KOZIK i MAREK DORS. Trzecie miejsce przypadło dla BARTKA CIEŚLUKA.
21 czerwca rywalizowano w Koszwicach i w nocnych zawodach w Dąbrowie Górniczej.
W Koszwicach zawody wygrała ANGELIKA PIETRZYK i GRZEGORZ DORS. W Dąbrowie Górniczej wgrała ALEKSANDRA RADOSZ a klasyfikację mężczyzn wygrali MATEUSZ KUSAJ przed BARTKIEM CIEŚLUKIEM.
Klub Run Podkowa Janów przywitał lato bardzo wymownymi wynikami: 14 - pierwszych miejsc, 4 - drugie i 1 trzecie.
IV etap IV JPNW - Gmina Mstów 15.06.2014
Zapraszamy na 4 etap IV Jurajskiego Pucharu Nordic Walking który odbedzię się w Mstowie (gmina Mstów) dnia 15 czerwca 2014 r.

Start zawodów godz: 10:00

Biuro zawodów czynne w godz: 7:45-9:45 (Biuro będzie się znajdować przy  Zespole  Szkół  w Mstowie)

Start i meta znajdować sie będzie przy Zespole Szkół w Mstowie ul. Partyzantów 2.

Trasa będzie wiodła wokół zabytkowych stodół.

Dystans trasy : około 6 km

Zapraszamy do udziału w zawodach

Wygrywją i biją rekordy
ogrodzZawodnicy Run Podkowa Janów trzy ostatnie starty w Strzebńiu , Ogrodzieńcu i Żarkach Letnisko zakończyli 12 miejscami na podium ( 4 pierwsze miejsca, 4 drugie i 4 trzecie).
Do miejsc na podium dołączono nowe rekordy tras .
Sukcesy odniosła grupa w składzie ; ALEKSANDRA RADOSZ, ANGELIKA PIETRZYK, AGNIESZKA DESKA, DANUTA PALA - SKRZYPCZYK, BARTŁOMIEJ CIEŚLUK, MATEUSZ KUSAJ, RAFAŁ KOZIK i GRZEGORZ DORS.
Podwójny sukces
news: jpnwjan.jpgIII runda IV Jurajskiego Pucharu w Nordic Walking 25 maja gościła w Złotym Potoku.
Organizator zawodów ULKS Run Podkowa Janów odniósł sukces organizacyjny i sportowy.
Organizacja imprezy otrzymała pozytywne opinie. Wójt Gminy Sławomir Krzyształowski i Przewodniczący Związku Gmin Jurajskich Adam Markowski główne trofea wręczali mieszkańcom naszej gminy.
W kategorii open wygrali zawodnicy Run Podkowa AGNIESZKA DESKA i MAREK DORS.
Drugie miejsce wśród kobiet zajęła OLA RADOSZ a trzecie EDYTA BOGUNIA. BARTEK CIEŚLUK zajął trzecie miejsce w open mężczyzn.
Rejestracja na IV etap IV JPNW - gmina Mstów już uruchomiona

Uruchomiona została rejestracja na IV etap IV Jurajskiego Pucharu Nordic Walking

Data: 15 czerwca 2014

Gmina: Mstów

ZAPRASZAMY DO ZGŁOSZEŃ NA ZAWODY
RUN PODKOWA BIŁ REKORDY
news: dzialoszyn14.JPG18 maja w Działoszynie odbyły się zawody pod nazwą V Działoszyńska Dziesiątka.
W tej prestiżowej imprezie startują zawodnicy z kilku krajów. Wyśmienity występ zanotowali zawodnicy ULKS RUN PODKOWA JANÓW.
Dystans 10 km. w kategorii open wygrał GRZEGORZ DORS a trzecie miejsce zajął RAFAŁ KOZIK.
W rywalizacji kobiet na tej samej trasie drugie miejsce wywalczyła ALEKSANDRA RADOSZ na trzeciej pozycji ukończyła rywalizację ANGELIKA PIETRZYK. Rewelacyjny wynik zanotował BARTŁOMIEJ CIEŚLUK zwycięzca w kategorii młodzieżowej.
DANUTA PALA - SKRZYPCZYK w tej samej kategorii zajęła drugie miejsce.
Trasa w Działoszynie ma atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki , nasi zawodnicy w niedzielnych zawodach poprawili rekordy trasy i zebrali hojne nagrody.
Zapraszamy na trzeci etap JPNW - GMINA JANÓW - Złoty Potok
Zapraszamy na trzeci etap"JURAJSKIEGO PUCHARU NORDIC WALKING" który odbędzie się w Gminie Janów - Złoty Potoj - 25 Maj 2014.news: plakivjpnwjanowmaly.jpg
MAJÓWKA SPORTOWYCH SUKCESÓW.
news: masl2014.jpg3 maja w IX BIEGU ZAJĄCZKOWSKIM zawodnicy ULKS Run Podkowa wywalczyli czołowe miejsca. ALEKSANDRA RADOSZ wygrała w Nordic Walking na dystansie 5 km na tym samym dystansie zawody wygrał GRZEGORZ DORS. W biegu na 3 km. pierwsza przybiegła EDYTA BOGUNIA. ANGELIKA PIETRZYK na dystansie 800 m. zajęła drugie miejsce.

4 maja w Masłońskim mieszkańcy naszej gminy wystąpili w głównej roli. W kategorii open na 6 km. trasie pierwsza wśród kobiet była EDYTA BOGUNIA a trzecia OLA RADOSZ. Męskie ściganie wygrał RAFAŁ KOZIK a drugi był MAREK DORS. W kategorii szkół podstawowych zwycięstwa odnieśli ANGELIKA PIETRZYK i ŁUKASZ DORS, trzecie miejsce zajął KUBA BOROWICZ. W kategorii młodzieżowej wygrała MAGDA MOSKALIK przed BERNADETTĄ KUKUŁĄ. Młodzieżową kategorię chłopców wygrał BARTŁOMIEJ CIĘŚLUK. W kategorii masters kobiet wygrała EWA DUSIEL a trzecie miejsce przypadło dla DANUTY PALA - SKRZYPCZYK.
Wyniki z II etapu IV JPNW - 04.05.2014 Masłońskie gmina Poraj

Wyniki z II etapu IV Jurajskiego Pucharu Nordic Walking - Masłońskie gmina Poraj 04.05.2014

Wyniki dostępne po wybrania  prawego menu " Wyniki "

Zapraszamy do przegladania

ZAPRASZAMY DO ZGŁOSZEŃ NA III ETAP ZAWODÓW które odbędą się 25.05.2014 w Złotym Potoku gmina Janów

(rejestracja pod linkiem rejestarcja na zawody)