header
O klubie divider Zawodnicy divider Zarząd klubu divider Kontakt divider Komunikaty divider Galeria zdjęć
small_arrowNawigacja
· Strona główna
· O klubie
· Zawodnicy
· Zarząd klubu
· Kontakt
· Komunikaty
· Linki
· Galeria zdjęć
· Szukaj
· III Jurajski Puchar Nordic Walking
small_arrowAktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 8
· Najnowszy użytkownik: sport
small_arrowPolecamy strony:
Serwis - sklep komputerowy
II etap VII Jurajskiego Pucharu Nordic Walking-gm. Janów-Złoty Potok

II etap VII Jurajskiego Pucharu Nordic Walking

 

Data: 21 05 2017

Gmina: Janów

Miejscowość: Złoty Potok

Start: Godz. 10:00 przy kompleksie - Orlik Złoty Potok

Biuro zawodów czynne  w godz. 08:15-9:45

Trasa zawodów : Ścieżki na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego.

Dystans: ok. 6 km

Osoby do 18-tego roku życia zwolnione z opłaty startowej


Zapisy w biurze zawodów do godź.

9:30

Wielkanocny sukces

15 kwietnia na trasach między Olsztynem, a Częstochową odbyły się zawody pod nazwą Jurajski Bieg Wielkanocny. Drużyna klubu Podkowa Janów w Wielkanocną Sobotę swój występ zakończyła podwójnym hat-trickiem. W marszu kobiet na dystansie 5 km całe podium przypadło dla naszej ekipy. Dziewczęta ukończyły zawody w następującej kolejności: pierwsza na linii mety Justyna Treścińska, drugie miejsce zajęła Julia Treścińska, a trzecie Natalia Kołek. Męski wyścig podobnie jak kobiet zakończył się potrójnym sukcesem: pierwsze miejsce zajął Łukasz Dors, drugie Patryk Kołek, a trzecie Wiktor Pękala.

Janów zaszalał w Olsztynie.
1 kwietnia w Olsztynie rozpoczął się VII Jurajski Puchar w Nordic Walking. Inauguracja u podnóża  średniowiecznego zamka wypadła wprost imponująco. Dopisała pogoda, a wraz z nią rekordowa ilość uczestników z 6 województw. Do pogody i rywali którzy w liczbie prawie 200 uczestników wystartowali na 5 km. trasie dostosowali się mieszkańcy gminy Janów. Główną rywalizację w kategorii open kobiet wygrała ANGELIKA PIETRZYK przed OLĄ RADOSZ. W męskim wyścigu zwyciężył GRZEGORZ DORS a trzecie miejsce zajął ŁUKASZ DORS. W sumie  nasi zawodnicy od wójta gminy Olsztyn Tomasza Kucharskiego odebrali 25 nagród.
Nasze miejsca na podium:
 • Angelika Pietrzyk - 1 msc.
 • Justyna Treścińska - 1msc.
 • Aleksandra Radosz - 1 msc.
 • Annna  Pękala      - 1msc.
 • Grzegorz  Dors - 1 msc.
 • Łukasz  Dors    - 1  msc.
 • Filip  Tomzik  - 1 msc.
 • Kacper Mizgała  - 1 msc,
 • Michalina Kita - 2 msc.
 • Agnieszka Bal - 2 msc.
 • Julia Gałązka -2 msc.
 • Irena Pękala  - 2 msc.
 • Danuta Pala -  2 msc.
 • Natalia Kołek - 2 msc.
 • Wiktor Wójcik - 2 msc.
 • Wiktor Olczak - 2 msc.
 • Milosz Kita  - 2 msc.
 • Marek Dors - 2 msc.
 • Zbigniew Radosz - 2 msc.
 • Katarzyna Olczak - 3 msc.
 • Justyna Treścińska - 3 msc.
 • Olimpia Patrzałek  - 3 msc.
 • Kamil Strzelczyk   -  3 msc.
 • Patryk Kolek  - 3 msc.
 • Adam Kolek   - 3 msc.
 • Leszek Treściński - 3 msc.
Sukcesy w Lublińcu.
26 marca w Lublińcu  zawodnicy RTB Tracker Podkowa Janów rywalizowali w międzynarodowych zawodach w nordic walking w Lublińcu. Znakomity występ całej drużyny najbardziej efektownie wypadł w rywalizacji kobiet. Zwyciężczynią zawodów została DANUTA PALA-SKRZYPCZYK, drugie miejsce zajęła JUSTYNA TRESCIŃSKA, a trzecie IRENA PĘKALA. Męską rywalizację open mężczyzn na 5 km. wygrał PATRYK KOŁEK. W kategorii młodzieżowej pierwsze miejsce zajęła JULIA GAŁĄZKA, a MIŁOSZ KITA stanął na drugiej pozycji. W kategorii senior zwycięzcą został ADAM KOŁEK, a na trzecim miejscu uplasowała się AGNIESZKA BAL.
Janów wziął całe podium.
11 marca w Olsztynie rywalizowali biegacze i nordicowcy w Jurajskim Dniu Kobiet. Zawodnicy  klubu Podkowa Janów mieli swój super występ. Rywalizacja  nordic walking  na dystansie 5 km tak wśród kobiet i mężczyzn zakończyła się pełnym podium dla zawodników z gminy Janów. Kobiety zakończyły wyścig w kolejności Justyna Treścińska na pierwszym miejscu dalej uplasowały się Irena Pękala i Julia Gałązka. Zawody open mężczyzn wygrał Łukasz Dors drugie miejsce zajął Patryk Kołek a trzecie Leszek Treściński. W biegu na 10 km. w kategorii juniorek wygrała Angelika Pietrzyk. Adam Kołek swój występ zakończył na czwartym miejscu.
VII Jurajski Puchar Nordic Walking
news: plakat nordic 2017_2000 - pomniejszony.jpg
VII Jurajski Puchar Nordic Walking
news: Logo ADAL 2017-01 - Kopia.jpgJeszcze chwila i rozpocznie się VII edycja Jurajskiego Pucharu a zakończenie i podsumowanie nastąpi 17.09.2017 w gminie Poczesna. Od tego czasu już niedaleko święta, rodzinny i pełen ciepła czas, niech urzeknie was choinki cudny blask... Pomimo,że nie mamy jeszcze wiosny mamy dla was niespodziankę na kolejną zimę. Każdy zawodnik, który weźmie udział we wszystkich etapach VII JPNW będzie miał okazję wygrać jedną z trzech przepięknych choinek ufundowanych przez firmę:

ADAL Sp. z o.o.
Koziegłówki, ul. Lipowa 72
42-350 Koziegłowy, Śląsk, www.adal.net.pl

Firma ADAL jest producentem m.in. przepięknych choinek, które w okresie zimowym ozdabiają rynek w Janowie i Olsztynie. Zachęcamy więc do rejestracji bo pierwszy etap już 1 kwietnia w Olsztynie. Regulamin i rejestracja elektroniczna możliwa na stronach: www.podkowa-janow.pl, www.jpnw.podkowa-janow.pl, www.maratonypolskie.pl, www.chodzezkijami.pl

I etap VII Jurajskiego Pucharu Nordic Walking-gm. Olsztyn

I etap VII Jurajskiego Pucharu Nordic Walking

 

Data: 01 04 2017

Gmina: Olsztyn

Miejscowość: Olsztyn

Start: Godz. 16:00 przy spichlerzu w Olsztynie

Biuro zawodów czynne  w godz. 14:15-15:45

Trasa zawodów : Ścieżki przy zamku w Olsztynie

Dystans: ok. 5 km

Osoby do 18-tego roku życia zwolnione z opłaty startowej


Zapisy w biurze zawodów do godź.

15:30

Pucharowe Róże
5 marca w Koszwicach w ogólnopolskich zawodach z okazji Dnia Kobiet startowali zawodnicy z klubu Podkowa Janów. W rywalizacji kobiet na 5 km trasie zwyciężyła Angelika Pietrzyk przed Danutą Palą- Skrzypczyk. W marszu na tej samej trasie rywalizację open mężczyzn zwycięsko zakończył Grzegorz Dors, trzecie miejsce zajął Łukasz Dors, a Patryk Kołek zakończył zawody na szóstym miejscu. Podczas dekoracji zwycięzców nasi zawodnicy otrzymali przepiękne puchary z różą.
Mocne otwarcie sezonu.

W sobotę 18 lutego w Częstochowie ze startem i metą na Promenadzie Czesława Niemena pierwsze ogólnopolskie zawody w 2017 roku wygrał gimnazjalista Patryk Kołek i tak rozpoczął nowy sezon w Nordic Walking. Na trudnej pokrytej lodem i mokrym śniegiem 5 km. trasie na drugim miejscu metę przekroczył Łukasz Dors. Na tej samej trasie rywalizację dziewcząt wygrała Angelika Pietrzyk tuż przed Julią Gałązką. W kategorii młodzieżowej pierwsze miejsce zajął Wiktor Pękala.

W niedzielę 19 lutego reprezentacja klubu Podkowa Janów startowała w Biegu Walentynkowym w Dąbrowie Górniczej. Zawody zgromadziły ponad 1000 uczestników. W rywalizacji indywidualnej na dystansie 6 km. wygrał Grzegorz Dors, a trzecią lokatę wywalczył Wiktor Wójcik. W klasyfikacji kobiet na drugiej pozycji zawody ukończyła Danuta Pala - Skrzypczyk. Wspaniałym sukcesem zakończyly zawody nasze pary mieszane biorąc pełną pulę na podium. Pierwsze miejsce zajęła para Ola i Zbyszek Radosz drugie miejsce zajęli Justyna i Leszek Treściński, trzeci stopień podium przypadł dla Ireny Pękali i Adama Kołka.

Zimowe Mistrzostwa Jury w Nordic Walking
28 stycznia w Złotym Potoku nastąpiła inauguracja nowego sezonu w Nordic Walking. Pierwszymi zwycięzcami wyjątkowo mroźnych zawodów zostali ANGELIKA PIETRZYK i ŁUKASZ DORS. Podczas dekoracji przez przewodniczącego Związku Gmin Jurajskich ADAMA MARKOWSKIEGO na podium licznie stawali zawodnicy z naszej gminy. W kategorii szkół podstawowych na podium w stanęły JUSTYNA i JULIA TREŚCISKIE, a trzecia była NATALIA KOŁEK. Wśród chłopców w tej kategorii wygrał WIKTOR PĘKALA. Klasyfikacji gimnazjalistek wygrała JULIA GAŁĄZKA przed OLIMPIĄ PATRZAŁEK. Na drugim miejscu wśród gimnazjalistów zameldował się PATRYK KOŁEK, a trzecie miejsce zajął WIKTOR WÓJCIK. W rywalizacji seniorek pierwsze miejsce zajęła DANUTA PALA-SKRZYPCZYK, a druga była IRENA PĘKALA. Męski wyścig seniorów wygrał LESZEK TREŚCIŃSKI przed ADAMEM KOŁKIEM.
small_arrowPolecane strony
content
small_arrow
Tu podaj tekst alternatywny Rejestracja na V Jurajski Puchar Nordic Walking
Lista zarejestrowanych uczestników
Wyniki z VII JPNW
Regulamin IV JPNW
small_arrowLogowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło