header
O klubie divider Zawodnicy divider Zarząd klubu divider Kontakt divider Komunikaty divider Galeria zdjęć
small_arrowNawigacja
· Strona główna
· O klubie
· Zawodnicy
· Zarząd klubu
· Kontakt
· Komunikaty
· Linki
· Galeria zdjęć
· Szukaj
· III Jurajski Puchar Nordic Walking
small_arrowAktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 18
· Najnowszy użytkownik: ranienern
small_arrowPolecamy strony:
Serwis - sklep komputerowy
Poszła bardzo wysoka ocena na całą Polskę.

 

 

janow22 maja w scenerii majowej pogody ze startem i metą przy boisku Orlik w Złotym Potoku z udziałem ponad 200 startujących oraz kibiców i osób towarzyszących odbył się VI Jurajski Puchar Nordic Walking. W ramach Pucharu odbyły się Mistrzostwa Polski Osób Niewidomych i Niedowidzących. W zawodach wystartowali reprezentanci 14 województw. Reprezentanci gminy Janów na swoich trasach grali pierwsze skrzypce. Klasyfikację open kobiet wygrały nasze panie w kolejności: pierwsze miejsce AGNIESZKA SOSNOWSKA, drugie ANGELIKA PIETRZYK, a trzecie OLA RADOSZ. Open mężczyzn zakończył się zwycięstwem GRZEGORZA DORSA przed RAFAŁEM KOZIKIEM. Pierwsze miejsca w kategoriach zajęli: MAGDALENA MOSKALIK, MAREK DORS, ŁUKASZ DORS, LESZEK TREŚCIŃSKI i WIKTOR PĘKALA. Drugie miejsca wywalczyli: JUSTYNA TREŚCIŃSKA, JULIA GAŁĄZKA, WIKTOR WÓJCIK i DAWID SKRZYPCZYK. Na podium numer trzy stali: OLIMPIA PATRZAŁEK, WIKTOR TYLKOWSKI, PATRYK KOLEK, DANUTA PALA - SKRZYPCZYK, IRENA PĘKALA i AGNIESZKA BAL.

Organizator zawodów Klub RTB Tracker Podkowa Janów sklada serdeczne podziękowania Panu ADAMOWI MARKOWSKIEMU - przewodniczącemu Związku Gmin Jurajskich, Pani ANNIE TARCZYŃSKIEJ - dyrektorowi Samorządowego Ośrodka Kultury i Sportu oraz Panu DAWIDOWI OSSYRZE radnemu gminy Janów - za pomoc organizacyjną i osobistą obecność na imprezie, którą uczestnicy określi za perfekcyjną i godną polecania w całym kraju. Dziękujemy strażakom OSP w Janowie za czuwanie nad bezpieczeństwem uczestników zawodów.

Nauka Nordic Walking
W sobotę wieczorem w Złotym Potoku odbyło się pierwsze spotkanie instruktażowe Nordic Walking. Na kolejne spotkanie zapraszamy już jutro o godz. 19.00 na boisku Orlik w Złotym Potoku. Wstęp wolny.
Janów sportowo wypromowany.


dzialoszyn15 maja w Działoszynie w międzynarodowych zawodach nasi reprezentanci doskonale promowali gminę Janów. Gwiazdą zespołu była JULIA GAŁĄZKA zwyciężczyni biegu gimnazjalistek na dystansie 1500 m. W wyścigu Nordic Walking na dystansie 10 km. wygrała OLA RADOSZ, na drugim miejscu uplasowała się DANUTA PALA – SKRZYPCZYK, a trzecia była niesamowita JULIA GAŁĄZKA. W kategorii K- 30 trzecie miejsce zajęła AGNIESZKA BAL. Zawody open seniorów na pierwszych dwóch miejscach metę przeszli RAFAŁ KOZIK i GRZEGORZ DORS. W Konstancinie Jeziornej podczas Pucharu Polski w Nordic Walking w gronie ponad 600 zawodników MAREK DORS zajął drugie miejsce w rywalizacji na 5 km.
II etap VI Jurajskiego Pucharu Nordic Walking gm.Janów-Złoty Potok Zapraszamy

II etap VI Jurajskiego Pucharu Nordic Walking

 

Data: 22 05 2016

Gmina: Janów

Miejscowość: Złoty Potok

Start: Przy kompleksie Orlik w Złotym Potoku, godz. 10:00

Biuro zawodów czynne  w godz. 8:00-9:45

Trasa zawodów biegnie na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowegow Złotym Potoku

Dystans: ok. 7 km

Podczas Jurajskiego pucharu odbędą się III Indywidualne Mistrzostwa Polski osób niewidomych i słabowidzących.


Zapisy w biurze zawodów do godź. 9:30


Zapraszamy

Bardzo efektowne świętowanie.
Klub RTB Tracker Podkowa Janów 1 i 3 maja startował w czterech zawodach.
1 maja w Gaszynie na dystansie 1km. wygrał WIKTOR PĘKALA, na tym samym dystansie 2 miejsce wywalczyła JUSTYNA TREŚCIŃSKA. Na trudnym dystansie 8 km. na pierwszym miejscu zawody zakończył LESZEK TREŚCIŃSKI.
W Czeladzi nasi zawodnicy walczyli na trasie 3 km. Klasyfikację open kobiet wygrała ANGELIKA  PIETRZYK, a w open mężczyzn triumfował RAFAŁ KOZIK. Klasyfikację juniorów zwyciężył WIKTOR WÓJCIK a wśród seniorów 3 miejsce zajął RADEK TOMZIK.
W Dąbrowie Górniczej ścigano się na 5 km. i prawdziwy popis dały nasze dziewczyny,  które zabrały całe podium stając w kolejności: 1 miejsce OLA RADOSZ, 2 miejsce DANUTA PALA - SKRZYPCZYK, 3 miejsce JULIA GAŁĄZKA. Klasyfikację open mężczyzn wygrał GRZEGORZ DORS. Klasyfikację juniorów na najwyższym miejscu podium zakończył ŁUKASZ DORS.
3 maja  nasza ekipa w 8 osobowym składzie startowała w Zajączkach . Na trzech różnych dystansach biegały siostry NIKOLA, JULIA i JUSTYNA  TREŚCIŃSKIE wszystkie stanęły na drugim stopniu podium. W wyścigu Nordic Walking na 5 km. swój życiowy sukces odniosła JULIA GAŁĄZKA wygrywając wyścig open kobiet drugie miejsce zajęła DANUTA PALA - SKRZYPCZYK. Zawody mężczyzn wygrał GRZEGORZ DORS trzecie miejsce zajął ŁUKASZ DORS  a czwarte LESZEK TREŚCIŃSKI.
Nagrodzeni przez burmistrza i wójta.
zarki
24 kwietnia z udziałem ponad 300 zawodników w Żarkach Leśniowie odbyły się III BIEG JURAJSKICH ŚCIEŻEK. Gospodarzami zawodów byli burmistrz gminy Żarki i wójt gminy Niegowa. Zawodnicy klubu RTB Tracker Podkowa Janów zawody potraktowali bardzo poważnie, co było widoczne w czasie dekoracji. W kategorii open kobiet dystans 10 km. na trzech pierwszych miejscach uplasowały się nasze panie stając na podium w kolejności: OLA RADOSZ - pierwsze miejsce, JULIA GAŁĄZKA - drugie miejsce i DANUTA PALA - SKRZYPCZYK - trzecie miejsce. Męski wyścig wygrał GRZEGORZ DORS, trzecie miejsce zajął WIKTOR WÓJCIK, a czwarte PATRYK KOŁEK. W kategorii młodzieżowej WIKTOR WÓJCIK zajął pierwsze miejsce, a PATRYK KOŁEK stanął na drugiem stopniu podium.
Rafał powtórzył zwycięstwo i pobił rekord.

lubliniec

17 kwietnia w Lublińcu rozegrano zawody w półmaratonie i na dystansie 5 km. Wspaniałym sukcesem popisał się RAFAŁ KOZIK, który wygrał dystans 21 km, bijąc rekord trasy o ponad 1 minutę i powtarzając sukces z przed roku. OLA RADOSZ na tym samym dystansie zajęła drugie miejsce w kategorii open, a pierwsze wśród juniorek. W drugiej konkurencji na dystansie 5 km. zwyciężył ŁUKASZ DORS, drugie miejsce zajął GRZEGORZ DORS, a czwarte LESZEK TREŚCIŃSKI. W rywalizacji kobiet trzecie miejsce zajęła JULIA GAŁĄZKA, a czwarty wynik zawodów uzyskała JUSTYNA TREŚCIŃSKA.

 

 

 

Janów był najlepszy w Olsztynie.


olsztyn2 kwietnia w Olsztynie 168 chodziarzy z 6 województw ukończyło dystans 5 km. pierwszej rundy VI Jurajskiego Pucharu Nordic Walking. Zawody toczyły się pod dyktando mieszkańców gminy Janów. W klasyfikacji open wśród kobiet pierwsze dwa miejsca przypadły dla ANGELIKI PIETRZYK i OLI RADOSZ. Męski wyścig na pierwszych miejscach metę mijali GRZEGORZ DORS i RAFAŁ KOZIK. W klasyfikacji szkół podstawowych zwycięstwa odnieśli JUSTYNA TREŚCIŃSKA i WIKTOR PĘKALA. W rywalizacji gimnazjalistów czołowe miejsca zajęli uczniowie Gimnazjum w Piasku. ŁUKASZ DORS zajął pierwsze miejsce, JULIA GAŁĄZKA i WIKTOR WÓJCIK ukończyli zawody na drugim miejscu. Pod olsztyńskim zamkiem zawodnicy RTB Tracker Podkowa Janów potwierdzili jaka można świetnie promować gminę Janów. Kolejna runda Pucharu odbędzie się 22 maja w Złotym Potoku na którą zaprosił w imieniu organizatorów Przewodniczący Związku Gmin Jurajskich ADAM MARKOWSKI.
I etap VI Jurajskiego Pucharu Nordic Walking gm.Olsztyn
I etap VI Jurajskiego Pucharu Nordic Walking gm.Olsztyn

I etap VI Jurajskiego Pucharu Nordic Walking

 

Data: 02 04 2016

Gmina: Olsztyn

Miejscowość: Olsztyn

Start: Na błoniach zamku w Olsztynie od strony ulicy Zamkowej  godz. 15:30

Biuro zawodów czynne  w godz. 14:00-15:15

Trasa zawodów : Ścieżki przy zamku w Olsztynie

Dystans: ok. 5 km


Zapisy w biurze zawodów do godź.

15:00


Zapraszamy


02.04.2016 w godż. 9:00-14:30 odbędzie się impreza biegowa Koźla piątka:

www.kozlapiatka.pl.


Zwycięstwa w Brzeszczach i Koszwicach.
brzeszcze5 marca w Brzeszczach zawodnicy Klubu RTB Tracker Podkowa Janów startowali w VI Biegu o Złote Gacie. W tej prestiżowej imprezie z udziałem 600 uczestników nasi zawodnicy wystąpili w głównych rolach. Najważniejszą klasyfikację open na 10 km. wygrali OLA RADOSZ wśród kobiet i RAFAŁ KOZIK wśród mężczyzn. JULIA GAŁĄZKA ukończyła zawody na trzecim miejscu a DANUTA PALA - SKRZYPCZYK wygrała kategorie Masters. 6 marca w Koszwicach na dystansie 5 km. z rekordową ilością 400 uczestników nasi zawodnicy dalej pokazali formę z najwyższej półki. Tym razem zwycięstwa odnieśli ANGELIKA PIETRZYK i GRZEGORZ DORS. 11 miejsce wśród kobiet zajęła JUSTYNA TREŚCINSKA, a 12 wśród mężczyzn LESZEK TREŚCIŃSKI.
small_arrowPolecane strony
content
small_arrow
Tu podaj tekst alternatywny Rejestracja na V Jurajski Puchar Nordic Walking
Lista zarejestrowanych uczestników
Wyniki z IV JPNW
Regulamin IV JPNW
small_arrowLogowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło