Serwis - sklep komputerowy
Powitanie
Witaj na stronie klubu ULKS "RUN PODKOWA" - Janów
Otwarte Mistrzostwa Powiatu w Nordic Walking
powiatowe018 października w Złotym Potoku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Powiatu w Nordic Walking.
Uczestnicy zawodów rywalizowali na 6 km trasie ze startem i metą przy kompleksie Orlik.
Uroczyste zakończenie zawodów z dekoracją zwycięzców odbyło się z udziałem pani MARZENY MANISZEWSKIEJ patrona i sponsora Mistrzostw, pani DOROTY SZMAGIER dyrektora zawodów i pana ADAMA MARKOWSKIEGO przewodniczącego Związku Gmin Jurajskich.
Główne nagrody powędrowały do mieszkańców gminy Janów. Klasyfikację open kobiet wygrała ANGELIKA PIETRZYK przed OLĄ RADOSZ.
Open mężczyzn wygrał RAFAŁ KOZIK a drugie miejsce zajął MATEUSZ KUSAJ.
Specjalne nagrody za cały sezon otrzymały BERNADETTA KUKUŁA uczennica Gimnazjum w Piasku i EWA DUSIEL mieszkanka Czepurki. Główną nagrodę sezonu  z pucharem "Janowska Podkowa" z rąk pani MARZENY MANISZEWSKIEJ otrzymał pan MARIUSZ RECZULSKI. Organizator zawodów Klub Run Podkowa dziękuje firmie Outdor Point - sklepy turystyczne Galeria Jurajska za pomoc sponsorską w zawodach.
Mistrzostwa Powiatu Częstochowskiego w Nordic Walking

JANÓW NAJLEPSZY W PUCHARZE.
slowik12 października w Słowiku gmina Poczesna rozegrano finałową rundę IV Jurajskiego Pucharu Nordic Walking.
W rekordowej ilości prawie 1000 uczestników we wszystkich rundach reprezentacja gminy Janów zajęła wszystkie czołowe miejsca.
Ostatnią rundę w klasyfikacji open wygrali ANGILIKA PIETRZYK i MAREK DORS.
W najważniejszych klasyfikacjach generalnych wśród kobiet wygrała OLA RADOSZ przed ANGELIKĄ PIETRZYK , piąte miejsce zajęła EWA DUSIEL , MAGDA MOSKALIK zajęła siódme miejsce.
Klasyfikacje generalna mężczyzn wygrał RAFAŁ KOZIK drugie miejsce zajął MAREK DORS , trzecie BARTEK CIEŚLUK, piąte MATEUSZ KUSAJ.
W klasyfikacji generalnej małżeństw trzecie miejsce zajęli BARBARA i TOMASZ SIEMION.
GŁOŚNE i PIĘKNE ZWYCIĘSTWA.
baltyk1W sobotę 4 października Przełaj Bałtyk w Częstochowie a dzień później w niedzielę Ogólnopolski Bieg Jesienny w Parzymiechach.
Dwie duże i renomowane imprezy sportowe w jakich zawodnicy Run Podkowa Janów toczyli sportową walkę z mocną konkurencją.
Obydwa starty przyniosły 7 pierwszych miejsc i 5 drugich. Bezkonkurencyjne wśród kobiet były ANGELIKA PIETRZYK i OLA RADOSZ zbierając dwukrotnie nagrody za pierwsze i drugie miejsce.
Męskie wyścigi wyglądały identycznie pierwsze miejsca na podium zebrał GRZEGORZ DORS, a drugie MATEUSZ KUSAJ.
W kategorii wiekowej kobiet w Przełaj Bałtyk wygrała EWA DUSIEL, a drugie miejsce zajęła DANUTA PALA - SKRZYPCZYK.
Zawody juniorów wygrał BARTEK CIŚLUK drugi był ŁUKASZ DORS.
Znów było i głośno, i pięknie, i o Janowie.
VIII etap IV Jurajskiego Pucharu Nordic Walking - Słowik gmina Poczesna - 12.10.2014
Nagrody odebrali od komisarz Elżbiety Bieńkowskiej.
news: kozieglowy.JPG20 września zawodnicy Run Podkowa startowali w Mistrzostwach Mysłowic.
Trudne zawody na 5km. dystansie wygrała wśród kobiet OLA RADOSZ. Męską rywalizację na pierwszym miejscu ukończył GRZEGORZ DORS, a trzecie miejsce zajął MATEUSZ KUSAJ.
Nasi zawodnicy nagrody odebrali z rąk pani komisarz ELŻBIETY BIEŃKOWSKIEJ.
W pracowitą niedzielę 21 września rywalizowano w Dąbrowie Górniczej w finale Pucharu Aktywnych który wygrała OLA RADOSZ w kategorii open kobiet.
Wśród mężczyzn wygrał MAREK DORS, a trzecie miejsce zajął BARTŁOMIEJ CIEŚLUK.
W niedzielę w Koziegłowach rozegrano kolejną rundę Jurajskiego Pucharu NW w których klasyfikację kobiet wygrał bohaterka soboty i niedzieli OLA RADOSZ. Open mężczyzn zdominował RAFAŁ KOZIK.
W kategoriach pierwsze miejsca zajęli ; BARTEK CIEŚLUK, EWA DUSIEL, ANGELIKA PIETRZYK i MATEUSZ KUSAJ.
MAGDA MOSKALIK uplasowała się na drugim miejscu.
Klub Run Podkowa Janów mocnym akcentem przywitał sportową jesień.
Zaparaszamy Na VII etap JPNW - Koziegłowy 21-09-2014
Zwycięstwo numer 100.
news: czest.JPG6 września w Żarkach Letnisku w biegu na 6 km wygrała OLA RADOSZ a druga przybiegła ANGELIKA PIETRZYK.
MATEUSZ KUSAJ zajął drugie miejsce a BARTEK CIEŚLUK trzecie.
7 września w Częstochowie w zawodach Nordic Walking ANGELIKA PIETRZYK zajęła pierwsze miejsce a OLA RADOSZ była druga.
W kategoriach wiekowych drugie miejsca zajęły EDYTA BOGUNIA i EWA DUSIEL, trzecie miejsce zajęła MAGDA MOSKALIK.
W kategorii open mężczyzn zdecydowanie zawody wygrali RAFAŁ KOZIK i GRZEGORZ DORS.
W kategoriach pierwsze miejsca zajęli ŁUKASZ DORS, BARTEK CIESLUK i MAREK DORS.
Drugie miejsce zajął MTEUSZ KUSAJ.
Zwycięstwo ANGELIKI PIETRZYK w niedzielnych zawodach było SETNĄ wygraną w tym roku zawodników Klubu RUN PODKOWA Janów.
Dla startujących w Jurajskim Pucharze Nordic Walking 3 informacje:

- zalecany parking na ul. Rolniczej tuż przy Promenadzie

- tych, którzy zdecydują się wystartować w ostatniej chwili informujemy, że opłata startowa pozostaje na tym samym poziomie czyli 20 PLN - niech nas będzie jak najwięcej!!!

- zabierzcie swoje dzieciaki będzie dla nich sporo atrakcji
NIEDZIELA MISTRZÓW
news: blachownia.jpg31 sierpnia w Blachowni rozegrano Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego w Nordic Walking.
Zawodnicy ULKS Run Podkowa Janów tę imprezę zdominowali.
Wyścig kobiet wygrała OLA RADOSZ na drugim miejscu metę przekroczyła ANGELIKA PIETRZYK.
Walkę wśród mężczyzn o mistrzowski tytuł rozegrali GRZEGORZ DORS i RAFAŁ KOZIK.
Klasyfikację juniorów na dystansie 8 km. wygrał MAREK DORS wice mistrzostwo przypadło dla BARTKA CIEŚLUKA.
W klasyfikacji masters kobiet brązowy medal zdobyła DANUTA PALA - SKRZYPCZYK. Wysokie czwarte pozycje w swoich kategoriach ŁUKASZ DORS i RADOSŁAW TOMZIK.
W tym samym czasie odbywały się prestiżowe zawody pod nazwą Cztery Pory Roku w Bobolicach gdzie na dystansie 5km zwyciężył MATEUSZ KUSAJ.
Klub Run Podkowa Janów to zdecydowanie jedna z najlepszych drużyn w Polsce.
Bardzo pozytywnie w Szarlejce.
Images: szarlejka.JPG10 sierpnia w Szarlejce został rozegrany II Ogólnopolski Pozytywny Bieg Przełajowy.
Występ zawodników ULKS Run Podkowa Janów był bardzo pozytywny. Trasę 5 km.   wśród kobiet wygrały ANGELIKA PIETRZYK przed OLĄ RADOSZ .
Klasyfikację męską na pierwszym miejscu ukończył GRZEGORZ DORS a trzeci na mecie był BARTŁOMIEJ CIEŚLUK.