Serwis - sklep komputerowy
Powitanie
Witaj na stronie klubu ULKS "RUN PODKOWA" - Janów
Bardzo pozytywnie w Szarlejce.
Images: szarlejka.JPG10 sierpnia w Szarlejce został rozegrany II Ogólnopolski Pozytywny Bieg Przełajowy.
Występ zawodników ULKS Run Podkowa Janów był bardzo pozytywny. Trasę 5 km.   wśród kobiet wygrały ANGELIKA PIETRZYK przed OLĄ RADOSZ .
Klasyfikację męską na pierwszym miejscu ukończył GRZEGORZ DORS a trzeci na mecie był BARTŁOMIEJ CIEŚLUK.
VI Etap IV JPNW CZęstochowa 07.09.2014

ZAPRASZAMY DO ZGŁOSZEŃ NA VI ETAP ZAWODÓW które odbędą się 07.09.2014 na terenie gminy Częstochowa

(rejestracja pod linkiem rejestarcja )

Wygrali w Suliszowicach.
news: suliszowice.jpg27 lipca w Suliszowicach rozegrano V rundę Jurajskiego Pucharu Nordic Walking.
Dystans 7 km wśród kobiet wygrały OLA RADOSZ przed ANGELIKĄ PIETRZYK.
W męskiej rywalizacji RAFAŁ KOZIK, MATEUSZ KUSAJ i MAREK DORS wystąpili w głównych rolach.
Zwycięzcami kategorii zostali ; BARTŁOMIEJ CIEŚLUK, ŁUKASZ DORS , EWA DUSIEL i DANUTA PALA - SKRZYPCZYK.

Nocne zwycięstwa.
news: mst Kopia.JPGW ostatnie dwa weekendy zawodnicy Klubu Run Podkowa startowali w pięciu miejscowościach. 14 czerwca w Iwanowicach na 4 km. trasie na pierwszych dwóch miejscach wyścig ukończyły OLA RADOSZ i ANGELIKA PIETRZYK.
Męskie ściganie podobnie na pierwszych dwóch pozycjach metę przekroczyli GRZEGORZ DORS i BARTŁOMIEJ CIEŚLUK. 15 czerwca zawody w Myszkowie wygrała AGNIESZKA DESKA.

Tego samego dnia w Mstowie open kobiet OLA RADOSZ wygrała na 8km. przed ANGELIKĄ PIETRZYK.
Open mężczyzn zdominowali RAFAŁ KOZIK i MAREK DORS. Trzecie miejsce przypadło dla BARTKA CIEŚLUKA.
21 czerwca rywalizowano w Koszwicach i w nocnych zawodach w Dąbrowie Górniczej.
W Koszwicach zawody wygrała ANGELIKA PIETRZYK i GRZEGORZ DORS. W Dąbrowie Górniczej wgrała ALEKSANDRA RADOSZ a klasyfikację mężczyzn wygrali MATEUSZ KUSAJ przed BARTKIEM CIEŚLUKIEM.
Klub Run Podkowa Janów przywitał lato bardzo wymownymi wynikami: 14 - pierwszych miejsc, 4 - drugie i 1 trzecie.
IV etap IV JPNW - Gmina Mstów 15.06.2014
Zapraszamy na 4 etap IV Jurajskiego Pucharu Nordic Walking który odbedzię się w Mstowie (gmina Mstów) dnia 15 czerwca 2014 r.

Start zawodów godz: 10:00

Biuro zawodów czynne w godz: 7:45-9:45 (Biuro będzie się znajdować przy  Zespole  Szkół  w Mstowie)

Start i meta znajdować sie będzie przy Zespole Szkół w Mstowie ul. Partyzantów 2.

Trasa będzie wiodła wokół zabytkowych stodół.

Dystans trasy : około 6 km

Zapraszamy do udziału w zawodach

Wygrywją i biją rekordy
ogrodzZawodnicy Run Podkowa Janów trzy ostatnie starty w Strzebńiu , Ogrodzieńcu i Żarkach Letnisko zakończyli 12 miejscami na podium ( 4 pierwsze miejsca, 4 drugie i 4 trzecie).
Do miejsc na podium dołączono nowe rekordy tras .
Sukcesy odniosła grupa w składzie ; ALEKSANDRA RADOSZ, ANGELIKA PIETRZYK, AGNIESZKA DESKA, DANUTA PALA - SKRZYPCZYK, BARTŁOMIEJ CIEŚLUK, MATEUSZ KUSAJ, RAFAŁ KOZIK i GRZEGORZ DORS.
Podwójny sukces
news: jpnwjan.jpgIII runda IV Jurajskiego Pucharu w Nordic Walking 25 maja gościła w Złotym Potoku.
Organizator zawodów ULKS Run Podkowa Janów odniósł sukces organizacyjny i sportowy.
Organizacja imprezy otrzymała pozytywne opinie. Wójt Gminy Sławomir Krzyształowski i Przewodniczący Związku Gmin Jurajskich Adam Markowski główne trofea wręczali mieszkańcom naszej gminy.
W kategorii open wygrali zawodnicy Run Podkowa AGNIESZKA DESKA i MAREK DORS.
Drugie miejsce wśród kobiet zajęła OLA RADOSZ a trzecie EDYTA BOGUNIA. BARTEK CIEŚLUK zajął trzecie miejsce w open mężczyzn.
Rejestracja na IV etap IV JPNW - gmina Mstów już uruchomiona

Uruchomiona została rejestracja na IV etap IV Jurajskiego Pucharu Nordic Walking

Data: 15 czerwca 2014

Gmina: Mstów

ZAPRASZAMY DO ZGŁOSZEŃ NA ZAWODY
RUN PODKOWA BIŁ REKORDY
news: dzialoszyn14.JPG18 maja w Działoszynie odbyły się zawody pod nazwą V Działoszyńska Dziesiątka.
W tej prestiżowej imprezie startują zawodnicy z kilku krajów. Wyśmienity występ zanotowali zawodnicy ULKS RUN PODKOWA JANÓW.
Dystans 10 km. w kategorii open wygrał GRZEGORZ DORS a trzecie miejsce zajął RAFAŁ KOZIK.
W rywalizacji kobiet na tej samej trasie drugie miejsce wywalczyła ALEKSANDRA RADOSZ na trzeciej pozycji ukończyła rywalizację ANGELIKA PIETRZYK. Rewelacyjny wynik zanotował BARTŁOMIEJ CIEŚLUK zwycięzca w kategorii młodzieżowej.
DANUTA PALA - SKRZYPCZYK w tej samej kategorii zajęła drugie miejsce.
Trasa w Działoszynie ma atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki , nasi zawodnicy w niedzielnych zawodach poprawili rekordy trasy i zebrali hojne nagrody.