Powitanie
Witaj na stronie klubu ULKS "RUN PODKOWA" - Janów
Zaparaszamy Na VII etap JPNW - Koziegłowy 21-09-2014
Zwycięstwo numer 100.
news: czest.JPG6 września w Żarkach Letnisku w biegu na 6 km wygrała OLA RADOSZ a druga przybiegła ANGELIKA PIETRZYK.
MATEUSZ KUSAJ zajął drugie miejsce a BARTEK CIEŚLUK trzecie.
7 września w Częstochowie w zawodach Nordic Walking ANGELIKA PIETRZYK zajęła pierwsze miejsce a OLA RADOSZ była druga.
W kategoriach wiekowych drugie miejsca zajęły EDYTA BOGUNIA i EWA DUSIEL, trzecie miejsce zajęła MAGDA MOSKALIK.
W kategorii open mężczyzn zdecydowanie zawody wygrali RAFAŁ KOZIK i GRZEGORZ DORS.
W kategoriach pierwsze miejsca zajęli ŁUKASZ DORS, BARTEK CIESLUK i MAREK DORS.
Drugie miejsce zajął MTEUSZ KUSAJ.
Zwycięstwo ANGELIKI PIETRZYK w niedzielnych zawodach było SETNĄ wygraną w tym roku zawodników Klubu RUN PODKOWA Janów.
Dla startujących w Jurajskim Pucharze Nordic Walking 3 informacje:

- zalecany parking na ul. Rolniczej tuż przy Promenadzie

- tych, którzy zdecydują się wystartować w ostatniej chwili informujemy, że opłata startowa pozostaje na tym samym poziomie czyli 20 PLN - niech nas będzie jak najwięcej!!!

- zabierzcie swoje dzieciaki będzie dla nich sporo atrakcji
NIEDZIELA MISTRZÓW
news: blachownia.jpg31 sierpnia w Blachowni rozegrano Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego w Nordic Walking.
Zawodnicy ULKS Run Podkowa Janów tę imprezę zdominowali.
Wyścig kobiet wygrała OLA RADOSZ na drugim miejscu metę przekroczyła ANGELIKA PIETRZYK.
Walkę wśród mężczyzn o mistrzowski tytuł rozegrali GRZEGORZ DORS i RAFAŁ KOZIK.
Klasyfikację juniorów na dystansie 8 km. wygrał MAREK DORS wice mistrzostwo przypadło dla BARTKA CIEŚLUKA.
W klasyfikacji masters kobiet brązowy medal zdobyła DANUTA PALA - SKRZYPCZYK. Wysokie czwarte pozycje w swoich kategoriach ŁUKASZ DORS i RADOSŁAW TOMZIK.
W tym samym czasie odbywały się prestiżowe zawody pod nazwą Cztery Pory Roku w Bobolicach gdzie na dystansie 5km zwyciężył MATEUSZ KUSAJ.
Klub Run Podkowa Janów to zdecydowanie jedna z najlepszych drużyn w Polsce.
Bardzo pozytywnie w Szarlejce.
Images: szarlejka.JPG10 sierpnia w Szarlejce został rozegrany II Ogólnopolski Pozytywny Bieg Przełajowy.
Występ zawodników ULKS Run Podkowa Janów był bardzo pozytywny. Trasę 5 km.   wśród kobiet wygrały ANGELIKA PIETRZYK przed OLĄ RADOSZ .
Klasyfikację męską na pierwszym miejscu ukończył GRZEGORZ DORS a trzeci na mecie był BARTŁOMIEJ CIEŚLUK.
VI Etap IV JPNW CZęstochowa 07.09.2014

ZAPRASZAMY DO ZGŁOSZEŃ NA VI ETAP ZAWODÓW które odbędą się 07.09.2014 na terenie gminy Częstochowa

Wygrali w Suliszowicach.
news: suliszowice.jpg27 lipca w Suliszowicach rozegrano V rundę Jurajskiego Pucharu Nordic Walking.
Dystans 7 km wśród kobiet wygrały OLA RADOSZ przed ANGELIKĄ PIETRZYK.
W męskiej rywalizacji RAFAŁ KOZIK, MATEUSZ KUSAJ i MAREK DORS wystąpili w głównych rolach.
Zwycięzcami kategorii zostali ; BARTŁOMIEJ CIEŚLUK, ŁUKASZ DORS , EWA DUSIEL i DANUTA PALA - SKRZYPCZYK.

Nocne zwycięstwa.
news: mst Kopia.JPGW ostatnie dwa weekendy zawodnicy Klubu Run Podkowa startowali w pięciu miejscowościach. 14 czerwca w Iwanowicach na 4 km. trasie na pierwszych dwóch miejscach wyścig ukończyły OLA RADOSZ i ANGELIKA PIETRZYK.
Męskie ściganie podobnie na pierwszych dwóch pozycjach metę przekroczyli GRZEGORZ DORS i BARTŁOMIEJ CIEŚLUK. 15 czerwca zawody w Myszkowie wygrała AGNIESZKA DESKA.

Tego samego dnia w Mstowie open kobiet OLA RADOSZ wygrała na 8km. przed ANGELIKĄ PIETRZYK.
Open mężczyzn zdominowali RAFAŁ KOZIK i MAREK DORS. Trzecie miejsce przypadło dla BARTKA CIEŚLUKA.
21 czerwca rywalizowano w Koszwicach i w nocnych zawodach w Dąbrowie Górniczej.
W Koszwicach zawody wygrała ANGELIKA PIETRZYK i GRZEGORZ DORS. W Dąbrowie Górniczej wgrała ALEKSANDRA RADOSZ a klasyfikację mężczyzn wygrali MATEUSZ KUSAJ przed BARTKIEM CIEŚLUKIEM.
Klub Run Podkowa Janów przywitał lato bardzo wymownymi wynikami: 14 - pierwszych miejsc, 4 - drugie i 1 trzecie.
IV etap IV JPNW - Gmina Mstów 15.06.2014
Zapraszamy na 4 etap IV Jurajskiego Pucharu Nordic Walking który odbedzię się w Mstowie (gmina Mstów) dnia 15 czerwca 2014 r.

Start zawodów godz: 10:00

Biuro zawodów czynne w godz: 7:45-9:45 (Biuro będzie się znajdować przy  Zespole  Szkół  w Mstowie)

Start i meta znajdować sie będzie przy Zespole Szkół w Mstowie ul. Partyzantów 2.

Trasa będzie wiodła wokół zabytkowych stodół.

Dystans trasy : około 6 km