· Najnowszy użytkownik: ranienern
Polecamy strony:
Serwis - sklep komputerowy
Pustynna ośmiornica 2015

„Pustynna Ośmiornica” - Impreza sportowa która na celu ma upowszechnienie biegania oraz Nordic Walking jako prostych form aktywności fizycznej oraz mająca na celu promocję walorów turystycznych i krajobrazowych Gminy Janów i Pustyni Siedleckiej.
Trasa biegu i Nornic Walking w całości będzie na podłożu piaszczystym (pętla o długości 2000 m) z ostrymi podbiegami i zbiegami.

Dystans dla poszczególnych kategorii to:
8000 m – Biegi
4000 m – Nordic Walking

Zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie
Rejestracja - Regulamin_ Pustynna_Ośmiornica_2015
II etap V Jurajskiego Pucharu Nordic Walking - Częstochowa - ZAPRASZAMY

Zapraszamy na 2 etap V Jurajskiego Pucharu Nordic Walking który odbedzię się w Częstochowie dnia 10 maja 2015 r.

Start zawodów godz: 11:00

Biuro zawodów czynne w godz: 9:00-10:45 (Biuro będzie się znajdować przy  Amfiteatrze na Promenadzie)

Start i meta:Przy Amfiteatrze na Promenadzie.

Trasa będzie wiodła ścieżkami  Lasku Aniołowskiego.

Dystans trasy : 6,2 km

Zapraszamy do udziału w zawodach

ZAPRASZAMY DO ZGŁOSZEŃ NA ZAWODY (rejestracja  - Kliknij tutaj)
Pustynna Osmiornica

PUSTYNNA OŚMIORNICA

„Pustynna Ośmiornica”  - Impreza sportowa która na celu ma upowszechnienie biegania oraz Nordic Walking jako prostych form aktywności fizycznej oraz mająca na celu promocję walorów turystycznych i krajobrazowych Gminy Janów i Pustyni Siedleckiej.

Trasa biegu i Nornic Walking w całości będzie na podłożu piaszczystym (pętla o długości  2000 m) z  ostrymi podbiegami i zbiegami.

Informacje na temat Pustyni Siedleckiej oraz  galeria zdjęć można znaleźć na stronie

Rejestracja możliwa pod przyciskiem rejestracja (poniżej):

Run Podkowa z pełną pulą zwycięstw i czeków.
lubliniec19 kwietnia w Lublińcu z udziałem prawie 200 zawodników odbyły się prestiżowe ogólnopolskie zawody na dwóch dystansach.
Wspaniałym sukcesem zakończyli zawody na trasie półmaratonu (21km.) RAFAŁ KOZIK i AGNIESZKA SOSNOWSKA zdobywając pierwsze miejsca i bijąc rekordy tras.
Na tym samym dystansie KAROL STILLER zajął drugie miejsce. Dystans krótszy 5 km. w identycznym czasie na pierwszym miejscu wśród kobiet ukończyły OLA RADOSZ i ANGELIKA PIETRZYK.
Rywalizację mężczyzn na 5 km. wygrał GRZEGORZ DORS, a drugie miejsce zajął DANIEL WOJTASIŃSKI.
Było pięknie, a nawet dwa razy pięknie.
Janów w dwóch głównych rolach w Olsztynie.
news: olsztyn2015.JPG12 kwietnia w Olsztynie ruszył V Jurajski Puchar Nordic Walking. Główny patronat nad całym cyklem pełni pan ADAM MARKOWSKI przewodniczący Związku Gmin Jurajskich.
Drugą główną rolę w zawodach odegrali nasi zawodnicy, którzy dominowali na 6 km. trasie wokół ruin Zamku w Olsztynie wśród prawie 200 zawodników z 5 województw.
Klasyfikację generalną wśród kobiet wygrała AGNIESZKA SOSNOWSKA, a wśród mężczyzn GRZEGORZ DORS.
Rywalizację w kategoriach wiekowych na pierwszym miejscu ukończyli: OLA RADOSZ, ANGELIKA PIETRZYK, EWA DUSIEL, ŁUKASZ DORS, RAFAŁ KOZIK i MAREK DORS. Na drugim stopniu podium stanęli: DANUTA PALA-SKRZYPCZYK, MAGDA MOSKALIK, KLAUDIA RADECKA, WIKTOR WÓJCIK i KRZYSZTOF BUBEL. Trzecie miejsca zdobyli: JULIA GAŁĄZKA, MARTA MICHALIK, JUSTYNA TREŚCIŃSKA, GRZEGORZ MISZCZYK i DAWID PIERZCHAŁA.
I Etap V JPNW - Olsztyn - 12 Kwietnia 2015 - RUSZAMY !!!
OLA ze złotem i rekordem.
news: Brzeszcze.jpg14 marca w Brzeszczach zawodnicy Run Podkowa walczyli w stawce ponad 300 uczestników w prestiżowych zawodach w których główną nagrodą są "Złote Gacie".
Super wyczynu dokonała OLA RADOSZ odnosząc już trzecie z rzędu zwycięstwo.
Do zwycięstwa Ola dołożyła rekord trasy poprawiony o ponad jedną minutę.
Na trzecim miejscu 10 km. błotnistą trasę ukończyła ANGELIKA PIETRZYK.
Rywalizację mężczyzn wygrał GRZEGORZ DORS a na trzeciej pozycji linię mety przekroczył RAFAŁ KOZIK. W kategorii masters DANIEL WOJTASIŃSKI zajął trzecie miejsce.
8 marca z okazji Dnia Kobiet w Koszwicach w wyścigu na 5 km. wśród kobiet triumfowała OLA RADOSZ a wśród mężczyzn GRZEGORZ DORS drugie miejsce na podium zajął KAROL STILLER
Rusza V Jurajski Puchar Nordic Walking

WITAMY

INFORMUJEMY ŻE RUSZA V EDYCJA JURAJSKIEGO PUCHARU NORDIC WALKING

REJESTRACJA NA JEGO I ETAP JUŻ URUCHOMIONA

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM ZAWODÓW GDZIE ZNAJDZIECIE KALENARZ ETAPÓW

(dostepny z linku który znaduje się w prawym panelu menu)

Walentynkowy sukces.
news: dabrowa-15.JPG8 lutego w Dąbrowie Górniczej z udziałem ponad 800 zawodników odbył się IV Bieg Walentynkowy.
Reprezentacja Run Podkowa Janów zakończyła zawody z licznymi sukcesami.
Dystans 5 km. w kategorii kobiet pierwsze dwa miejsca zajęły ANGELIKA PIETRZYK i ALEKSANDRA RADOSZ.
Wyścig mężczyzn Nordic Walking zwycięsko zakończył GRZEGORZ DORS,trzecie miejsce zajął DANIEL WOJTASIŃSKI na czwartej pozycji metę przekroczył MATEUSZ KUSAJ.
Znakomity występ w wyścigu parami zanotowała para DANUTA PALA - SKRZYPCZYK z DAWIDEM SKRZYPCZKIEM zdobywając trzecie miejsce.
Run Podkowa efektownie odpalił sezon.
myslo17 stycznia w Mysłowicach z udziałem ponad 300 zawodników odbył się Festiwal Biegów i Nordic Walking.
Ta prestiżowa impreza sportowa otworzyła sezon 2015 roku.
Na trudnej 10 km. trasie w głównej roli wystąpili zawodnicy z gminy Janów.
Rywalizację kobiet pewnie wygrała OLA RADOSZ a drugie miejsce zajęła ANGELIKA PIETRZYK.
Zawody mężczyzn na pierwszym miejscu ukończył GRZEGORZ DORS a RAFAŁ KOZIK przekroczył metę na drugiej pozycji.
W kategorii masters trzecie miejce zajął DANIEL WOJTASIŃSKI.

Otwarte Mistrzostwa Powiatu w Nordic Walking
powiatowe018 października w Złotym Potoku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Powiatu w Nordic Walking.
Uczestnicy zawodów rywalizowali na 6 km trasie ze startem i metą przy kompleksie Orlik.
Uroczyste zakończenie zawodów z dekoracją zwycięzców odbyło się z udziałem pani MARZENY MANISZEWSKIEJ patrona i sponsora Mistrzostw, pani DOROTY SZMAGIER dyrektora zawodów i pana ADAMA MARKOWSKIEGO przewodniczącego Związku Gmin Jurajskich.
Główne nagrody powędrowały do mieszkańców gminy Janów. Klasyfikację open kobiet wygrała ANGELIKA PIETRZYK przed OLĄ RADOSZ.
Open mężczyzn wygrał RAFAŁ KOZIK a drugie miejsce zajął MATEUSZ KUSAJ.
Specjalne nagrody za cały sezon otrzymały BERNADETTA KUKUŁA uczennica Gimnazjum w Piasku i EWA DUSIEL mieszkanka Czepurki. Główną nagrodę sezonu  z pucharem "Janowska Podkowa" z rąk pani MARZENY MANISZEWSKIEJ otrzymał pan MARIUSZ RECZULSKI. Organizator zawodów Klub Run Podkowa dziękuje firmie Outdor Point - sklepy turystyczne Galeria Jurajska za pomoc sponsorską w zawodach.