header
O klubie divider Zawodnicy divider Zarząd klubu divider Kontakt divider Komunikaty divider Galeria zdjęć

zarki
24 kwietnia z udziałem ponad 300 zawodników w Żarkach Leśniowie odbyły się III BIEG JURAJSKICH ŚCIEŻEK. Gospodarzami zawodów byli burmistrz gminy Żarki i wójt gminy Niegowa. Zawodnicy klubu RTB Tracker Podkowa Janów zawody potraktowali bardzo poważnie, co było widoczne w czasie dekoracji. W kategorii open kobiet dystans 10 km. na trzech pierwszych miejscach uplasowały się nasze panie stając na podium w kolejności: OLA RADOSZ - pierwsze miejsce, JULIA GAŁĄZKA - drugie miejsce i DANUTA PALA - SKRZYPCZYK - trzecie miejsce. Męski wyścig wygrał GRZEGORZ DORS, trzecie miejsce zajął WIKTOR WÓJCIK, a czwarte PATRYK KOŁEK. W kategorii młodzieżowej WIKTOR WÓJCIK zajął pierwsze miejsce, a PATRYK KOŁEK stanął na drugiem stopniu podium.
Rafał powtórzył zwycięstwo i pobił rekord.

lubliniec

17 kwietnia w Lublińcu rozegrano zawody w półmaratonie i na dystansie 5 km. Wspaniałym sukcesem popisał się RAFAŁ KOZIK, który wygrał dystans 21 km, bijąc rekord trasy o ponad 1 minutę i powtarzając sukces z przed roku. OLA RADOSZ na tym samym dystansie zajęła drugie miejsce w kategorii open, a pierwsze wśród juniorek. W drugiej konkurencji na dystansie 5 km. zwyciężył ŁUKASZ DORS, drugie miejsce zajął GRZEGORZ DORS, a czwarte LESZEK TREŚCIŃSKI. W rywalizacji kobiet trzecie miejsce zajęła JULIA GAŁĄZKA, a czwarty wynik zawodów uzyskała JUSTYNA TREŚCIŃSKA.

Janów był najlepszy w Olsztynie.

olsztyn2 kwietnia w Olsztynie 168 chodziarzy z 6 województw ukończyło dystans 5 km. pierwszej rundy VI Jurajskiego Pucharu Nordic Walking. Zawody toczyły się pod dyktando mieszkańców gminy Janów. W klasyfikacji open wśród kobiet pierwsze dwa miejsca przypadły dla ANGELIKI PIETRZYK i OLI RADOSZ. Męski wyścig na pierwszych miejscach metę mijali GRZEGORZ DORS i RAFAŁ KOZIK. W klasyfikacji szkół podstawowych zwycięstwa odnieśli JUSTYNA TREŚCIŃSKA i WIKTOR PĘKALA. W rywalizacji gimnazjalistów czołowe miejsca zajęli uczniowie Gimnazjum w Piasku. ŁUKASZ DORS zajął pierwsze miejsce, JULIA GAŁĄZKA i WIKTOR WÓJCIK ukończyli zawody na drugim miejscu. Pod olsztyńskim zamkiem zawodnicy RTB Tracker Podkowa Janów potwierdzili jaka można świetnie promować gminę Janów. Kolejna runda Pucharu odbędzie się 22 maja w Złotym Potoku na którą zaprosił w imieniu organizatorów Przewodniczący Związku Gmin Jurajskich ADAM MARKOWSKI.

Zwycięstwa w Brzeszczach i Koszwicach.
brzeszcze5 marca w Brzeszczach zawodnicy Klubu RTB Tracker Podkowa Janów startowali w VI Biegu o Złote Gacie. W tej prestiżowej imprezie z udziałem 600 uczestników nasi zawodnicy wystąpili w głównych rolach. Najważniejszą klasyfikację open na 10 km. wygrali OLA RADOSZ wśród kobiet i RAFAŁ KOZIK wśród mężczyzn. JULIA GAŁĄZKA ukończyła zawody na trzecim miejscu a DANUTA PALA - SKRZYPCZYK wygrała kategorie Masters. 6 marca w Koszwicach na dystansie 5 km. z rekordową ilością 400 uczestników nasi zawodnicy dalej pokazali formę z najwyższej półki. Tym razem zwycięstwa odnieśli ANGELIKA PIETRZYK i GRZEGORZ DORS. 11 miejsce wśród kobiet zajęła JUSTYNA TREŚCINSKA, a 12 wśród mężczyzn LESZEK TREŚCIŃSKI.
Zbliża się pierwszy etap VI JPNW - gm. Olsztyn

Jurajskiego Pucharu Nordic Walking

odbędzie się 2 kwietnia 2016 r. w

godzinach popułdniowych.

Pełne informacje godziny, miejsca

startu i biura zawodów podamy po 10 marca 2016.

Zapisy i regulamin na VI JPNW na stronach:

A tak było na V JPNW w gm. Olsztyn:

Walentynkowe sukcesy.
dabr14 lutego w Dąbrowie Górniczej rozegrano V Beg Walentynkowy. Zawody na 5 km. trasie reprezentantom naszej gminy przyniosły czołowe miejsca na podium. Sukcesy nabierają jeszcze większego znaczenia gdy dodamy, że w zawodach wystartowało prawie 1000 osób. Kategorię open kobiet wygrała ANGELIKA PIETRZYK przed DANUTĄ PALĄ - SKRZYPCZYK. Męską rywalizację pierwszy ukończył GRZEGORZ DORS. Znakomicie spisały się nasze dwa miksty w rywalizacji drużynowej. OLA i ZBIGNIEW RADOSZ - RTB Tracker Podkowa Janów zajęli II miejsce, a na III miejscu uplasowali się reprezentanci Gimnazjum w Piasku JULIA GAŁĄZKA i WIKTOR WÓJCIK. Julka i Wiktor otrzymali dodatkową nagrodę za I miejsce w klasyfikacji młodzieżowej.