Lipiec 05 2015 09:46:22
Nawigacja
· Strona główna
· O klubie
· Zawodnicy
· Zarząd klubu
· Kontakt
· Komunikaty
· Linki
· Galeria zdjęć
· Szukaj
· III Jurajski Puchar Nordic Walking
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 18
· Najnowszy użytkownik: ranienern
Polecamy strony:
Serwis - sklep komputerowy
Pustynna ośmiornica 2015

„Pustynna Ośmiornica” - Impreza sportowa która na celu ma upowszechnienie biegania oraz Nordic Walking jako prostych form aktywności fizycznej oraz mająca na celu promocję walorów turystycznych i krajobrazowych Gminy Janów i Pustyni Siedleckiej.
Trasa biegu i Nornic Walking w całości będzie na podłożu piaszczystym (pętla o długości 2000 m) z ostrymi podbiegami i zbiegami.

Dystans dla poszczególnych kategorii to:
8000 m – Biegi
4000 m – Nordic Walking

Zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie
Rejestracja - Regulamin_ Pustynna_Ośmiornica_2015
Sportowe sukcesy na przywitanie lata
opatow2015W ciągu 24 godzin, w trzech miejscowościach Klub Run Podkowa Janów sukcesami witał lato 2015. 20 czerwca w Koszwicach dystans 7 km. OLA RADOSZ i GRZEGORZ DORS wygrali w kategorii open a klasyfikację młodzieżową na pierwszym miejscu ukończyli ANGELIKA PIETRZYK i ŁUKASZ DORS.
Tego samego dnia, w nocnych zawodach w Dąbrowie Górniczej na dystansie 6 km. ponownie triumfowała OLA RADOSZ a trzecia była DANUTA PALA - SKRZYPCZYK.  21 czerwca w Iwanowicach dystans 5 km. zwycięstwem zakończyła ANGELIKA PIETRZYK, ponownie na trzecim miejscu uplasowała się DANUTA PALA - SKRZYPCZYK.Zawody mężczyzn zwycięstwami GRZEGORZ DORS i RAFAŁ KOZIK.
Gratulujemy!!!
Międzynarodowy Bieg Pięciu Stawów.
myszkow14 czerwca w Myszkowie w Międzynarodowym Biegu Pięciu wystartowało prawie 300 zawodników.
Dystans główny 10 km. zwycięstwem w kategorii open kobiet zakończyła OLA RADOSZ na drugim miejscu zameldowała się ANGELIKA PIETRZYK. Męski wyścig zwycięsko między sobą rozegrali GRZEGORZ DORS i RAFAŁ KOZIK.
II Bieg Orlich Gniazd
ogrodz201531 maja w Ogrodzieńcu zawodnicy Run Podkowa wystartowali w II Biegu Orlich Gniazd.
Na malowniczych trasach wokół średniowiecznego zamku ponad 400 zawodników rywalizowało na 5 i 10 km. trasach.
W doskonałym stylu zaprezentowała się drużyna Run Podkowa kończąc zawody z kompletem zwycięstw.
W klasyfikacji generalnej kobiet w biegu na 5km. wygrała ANGELIKA PIETRZYK podobnie debiutant ŁUKASZ DORS zakończył wyścig na pierwszej pozycji.
Wygraną na dwukrotnie dłuższym dystansie 10 km zanotowała OLA RADOSZ.
Wśród seniorów zwycięzcą został GRZEGORZ DORS.
Najlepsza drużyna zawodów w Ogrodzieńcu Run Podkowa ugrała pełnego szlema. Gratulujemy!
V Jurajski Puchar Nordic Walking
news: JPNWjanow.JPGPod patronatem przewodniczącego Związku Gmin Jurajskim Adama Markowskiego 24 maja w Złotym Potoku prawie 200 uczestników z 5 województw ścigało się w V Jurajskim Pucharze Nordic Walking.
O godz. 10:05 pani Dorota Szmagier dyrektor zawodów dała sygnał do startu na 7 km. trasę.
Czołowe miejsca przypadły zawodnikom Run Podkowy . W części oficjalnej zawodów z udziałem pani wójt Joanny Ścigaj, pani Doroty Szmagier i pana Adama Markowskiego w głównej roli wystąpili mieszkańcy gminy Janów , którzy zebrali główne nagrody.

Klasyfikację generalną kobiet wgrały: Agnieszka Sosnowska przed Olą Radosz i Angeliką Pietrzyk.

Wyścig mężczyzn wygrali Rafał Kozik i Grzegorz Dors.

Większość uczestników wysoko oceniła organizację zawodów oraz miejsce ich rozgrywania . Dobre zawody , dobra promocja gminy Janów odbyła się przy pomocy wielu sponsorów którym składamy serdeczne podziękowanie. Jednocześnie składamy podziękowanie dla OSP JANÓW za pomoc w zabezpieczeniu trasy zawodów.
Podziękowanie dla uczestników

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w III etapie V JPNW - gmina Janów pomimo niezbyt ładnej pogody. Zapraszamy na kolejne etapy które będą odbywać się zgodnie z terminami podanymi w regulaminie. Wielkie podziękowanie dla firm które wspierają V JPNW: JEST LEPIEJ, RTB TRACKER, DECATHLON, ROLNIK, STUDIO SNU CZAK, CALLIDA, OUTLET MEBLOWY.PL, OUTDOOR POINT - REGATA-SKLEPY TURYSTYCZNE, P.P.H.U.KOMP-TEL,  KABEX,GRUPA AMP MEDIA sp. z o.o., RADIO JURA, CHODZĘ Z KIJAMI.

Wielkie podziękowanie dla OSP Janów za pomoc w zabezpieczeniu trasy oraz dla GOPR za czuwanie nad bezpieczeństwem uczestników.

Podziękowanie dla pani wójt gminy Janów- Joanny Ścigaj oraz Przewodniczącego Związku Gmin Jurajskich -Adama Markowskiego za obecność na imprezie V JPNW.


 

III etap V Jurajskiego Pucharu Nordic Walking - Gmina Janów - ZAPRASZAMY

III etap V Jurajskiego Pucharu Nordic Walking

 

Data: 24 05 2015

Gmina: Janów

Miejscowość: Złoty Potok

Start: Przy kompleksie Orlik w Złotym Potoku, godz. 10:00

Biuro zawodów czynne  w godz. 8:00-9:45

Trasa zawodów biegnie na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowegow Złotym Potoku

Dystans: ok. 7 km

Zapisy w biurze zawodów do godź. 9:30


Zapraszamy

Janów z międzynarodowym sukcesem i promocją gminy.
dzialo2015Działoszyńska Dziesiątka to prestiżowa międzynarodowa impreza stojąca na bardzo wysokim poziomie sportowym z udziałem zawodników z krajów europejskich a także z Afryki.
Tak było i w tym roku 17 maja w Działoszynie wśród ponad 300 uczestników wystąpili zawodnicy z Europy i Kenii.
W wielkim stylu zawodnicy z Klubu Run Podkowa zrobili promocję gminy Janów. Wśród kobiet 10 km. wygrała OLA RADOSZ , która pobiła swój rekord na trasie i była zdaniem Jury Zawodów zawodniczką z najlepszą techniką.
Podobnie męski wyścig zwycięzca GRZEGORZ DORS po zaciętym wygranym pojedynku ustanowił rekord trasy, która ma atest Polskiego Związku LA Janów kilkanaście razy był na ustach spikera i dziennikarzy.
Kolejne firmy wspierają V JPNW

Z radością informujemy, że dołaczyły do nas kolejne firmy które będą nas wspierać w V Jurajskim Pucharze Nordic Walking:

 

 

 

Obrazy newsów: logortb.jpg Obrazy newsów: logocallida.jpg

 

 

 

Obrazy newsów: rolniklogo.jpg Obrazy newsów: logooutlet.jpg

III etap V Jurajskiego Pucharu Nordic Walking - Gmina Janów - ZAPRASZAMY
news: Plakat Zl Potok poprawiony.jpg
Janów na czele w Lesie Aniołowskim.
czest2015 110 maja w Częstochowie a dokładnie w Lesie Aniołowskim prawie 200 uczestników z 5 województw stanęło na starcie II rundy Jurajskiego Pucharu w Nordic Walking.
Z bardzo zaciętych pojedynków mieszkańcy naszej gminy i tym razem wyszli zwycięsko. W wyścigu kobiet na 7 km. trasie rywalizację wygrała OLA RADOSZ przed AGNIESZKĄ SOSNOWSKĄ a trzecią pozycję zajęła DANUTA PALA - SKRZYPCZYK.
Klasyfikację w kategorii K-40 wygrała EWA DUSIEL. W rywalizacji dziewcząt szkół gimnazjalnych pierwsze miejsce zajęła ANGELIKA PIETRZYK a druga była JULIA GAŁĄZKA.
W najmłodszej kategorii szkół podstawowych drugie miejsce przypadło dla JUSTYNY TREŚCIŃSKIEJ.
Męską rywalizację załatwili między sobą GRZEGORZ DORS i RAFAŁ KOZIK.
W kategorii szkół na pierwszym miejscu przekroczył metę ŁUKASZ DORS a wśród gimnazjalistów na drugim miejscu zawody zakończył DAWID PIERZCHAŁA.
Specjalną nagrodę komisji sędziów za najlepszą technikę marszu otrzymał RADOSŁAW TOMZIK.

Przewodniczący Związku Gmin Jurajskich ADAM MARKOWSKI po ceremonii wręczenia nagród pogratulował wszystkim uczestnikom udziału w zyskującym coraz to większą popularność w kraju Jurajskim Pucharze.
Na zakończenie pan ADAM MARKOWSKI zaprosił do udziału w III rundzie która odbędzie się 24 maja w Złotym Potoku.
Generał gratulował i przyjął zaproszenie.
news: zarki.JPG26 kwietnia w Żarkach zawodnicy Run Podkowy Janów startowali w II Biegu Żareckich Ścieżek w którym rywalizowało 237 zawodników.
Na trudnej 10 km. górzystej trasie rywalizację kobiet wygrała ANGELIKA PIETRZYK drugie miejsce zajęła DANUTA PALA - SKRZYPCZYK. Najszybciej trasę wśród mężczyzn pokonał GRZEGORZ DORS. 1 maja w Dąbrowie Górniczej z udziałem ponad 300 zawodników Run Podkowa walczył w Biegu Przodownika.

W biegu na 5 km zwycięsko wyszła AGNIESZKA SOSNOWSKA.
W chodzie Nordic Walking na tym samym dystansie pierwsza miejsce w kategorii open wygrała OLA RADOSZ przed ANGELIKĄ PIETRZYK.
W kategorii masters wygrała DANUTA PALA - SKRZYPCZYK. Wspaniały występ zanotowali młodzi debiutanci w tak dużej imprezie. W kategorii młodzieżowej dziewcząt wygrała JULIA GAŁĄZKA.
Kategorię młodzieżową chłopców wygrał ŁUKASZ DORS, a na drugim miejscu metę przekroczył DAWID PIERZCHAŁA.
W zawodach startował generał ROMAN POLKO który składał gratulacje naszym zawodnikom. Podczas spotkania i wspólnego zdjęcia z ekipą Run Podkowa Pan Generał Polko przyjął zaproszenie i zapowiedział udział w Pustynnej Ośmiornicy która odbędzie się 26 lipca w Siedlcu.
Polecane strony
content
Tu podaj tekst alternatywny Rejestracja na V Jurajski Puchar Nordic Walking
Lista zarejestrowanych uczestników
Wyniki z IV JPNW
Regulamin IV JPNW
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.03 279,861 unikalnych wizyt