Wyniki ostatniego VI etapu VII Jurajskiego Pucharu NW

 WYNIKI VI ETAP VII JPNW GMINA POCZESNA, SŁOWIK DYSTANS OK. 5,1 KM.

 

L.p. zawodnik Klub/ miejscowość Kat. wiekowa czas
1 Grzegorz Dors RTB Tracker Podkowa Janów M59 0:28:30
2 Karol Stiller King & Queen M39 0:28:33
3 Piotr Niechwiejczyk Opell Active Team Świętochłowice M49 0:28:41
4 Łukasz Dors RTB Tracker Podkowa Janów M14 0:29:05
5 Wiktor Wójcik RTB Tracker Podkowa Janów M14 0:29:32
6 Rafał Kozik RTB Tracker Podkowa Janów M39 0:29:39
7 Leszek Treściński RTB Tracker Podkowa Janów M39 0:29:48
8 Patryk Kołek RTB Tracker Podkowa Janów M14 0:29:50
9 Piotr Kordowski Kraków M49 0:29:53
10 Mariusz Polewczak Clleo Zawiercie M49 0:30:25
11 Kacper Mizgała RTB Tracker Podkowa Janów M14 0:30:43
12 Janusz Machnik Clleo Zawiercie M49 0:30:58
13 Angelika Pietrzyk RTB Tracker Podkowa Janów K14 0:31:08
14 Dariusz Bińczyk Zabiegani Częstochowa M39 0:31:16
15 Adam Kołek RTB Tracker Podkowa Janów M49 0:31:23
16 Mariusz Reczulski SMS Efekt Częstochowa M59 0:32:11
17 Aleksandra Radosz RTB Tracker Podkowa Janów K29 0:32:24
18 Anna Balicka Leśny Konik Poraj K49 0:32:49
19 Wiktor Kotas Częstochowa M14 0:32:58
20 Marcin Kustal Viking Nordic Team Częstochowa M39 0:33:04
21 Justyna Treścińska RTB Tracker Podkowa Janów K14/1 0:33:07
22 Danuta Pala-Skrzypczyk RTB Tracker Podkowa Janów K29 0:33:20
23 Czesław Błaszczyk Katowice M59+ 0:33:25
24 Adam Grajcar Gliwice M49 0:33:37
25 Mirosław Bartczak Częstochowa M59 0:33:58
26 Arkadiusz Dobrzyński Zabiegani Częstochowa M49 0:34:03
27 Aneta Polewczak Clleo Zawiercie K49 0:34:21
28 Jan Machowski Leśne Ludki Żarki Letnisko M59+ 0:34:39
29 Piotr Dymek Leśne Ludki Żarki Letnisko M39 0:34:40
30 Bartłomiej Dębski Viking Nordic Team Częstochowa 39 0:34:46
31 Katarzyna Grygiel Leśne Ludki Żarki Letnisko K39 0:34:50
32 Radosław Tomzik RTB Tracker Podkowa Janów M39 0:34:58
33 Krzysztof Ciupis Częstochowa M59 0:35:09
34 Julia Treścińska RTB Tracker Podkowa Janów K14/1 0:35:13
35 Jakub Wojdyła RTB Tracker Podkowa Janów M14/1 0:35:19
36 Katarzyna Reczulska SMS Efekt Częstochowa K49 0:35:24
37 Natalia Kołek RTB Tracker Podkowa Janów K14/1 0:35:30
38 Daria Kobiela King & Queen K29 0:35:42
39 Marzena Kreczmer Clleo Zawiercie K39 0:35:47
40 Bronisław Kasprzak Wręczyca Wielka M59 0:35:53
41 Henryka Baruch Dąbrowa Nordic Team K59+ 0:35:55
42 Artur Reszczyński Częstochowa M49 0:36:55
43 Grzegorz Wrona Myszków M49 0:37:08
44 Artur Nowicki Sportczesna M49 0:37:09
45 Nel Mizgała RTB Tracker Podkowa Janów K14/1 0:37:24
46 Michał Suriak Viking Nordic Team Częstochowa M29 0:37:25
47 Janusz Haratyk Ryczówek M14/1 0:37:26
48 Anna Haratyk Ryczówek K49 0:37:29
49 Kazimierz Lorens Clleo Zawiercie M59+ 0:37:32
50 Kamila Wieczorek Częstochowa K14 0:37:34
51 Elżbieta Żuchowicz Dąbrowa Nordic Team K59 0:37:36
52 Barbara Pawłowska-Sosin Stadion Śląski Chorzów K59+ 0:37:40
53 Marzena Wrona Myszków K49 0:37:42
54 Włodzimierz Rajczyk Leśne Ludki Żarki Letnisko M59 0:37:48
55 Ewelina Suriak Viking Nordic Team Częstochowa K29 0:37:55
56 Adrian Błaszczyk Leśne Ludki Żarki Letnisko M49 0:38:06
57 Janusz Król Częstochowa M59 0:28:09
58 Joanna Grygiel Leśne Ludki Żarki Letnisko K59 0:38:27
59 Stanisław Sosin Stadion Śląski Chorzów M59+ 0:38:29
60 Alicja Barczyk RTB Tracker Podkowa Janów K14/1 0:38:47
61 Beata Świtalska Przystajń K39 0:38:55
62 Anita Pęczek Poczesna K39 0:39:50
63 Joanna Ćwiakowska RTB Tracker Podkowa Janów K59+ 0:39:52
64 Natalia Rak Poczesna K14/1 0:40:15
65 Filip Pluciński Częstochowa M14/1 0:40:32
66 Kinga Niechwiejczyk Unia miast Świętochłowice K14/1 0:40:43
67 Joanna Plucińska Częstochowa K39 0:41:19
68 Małgorzata Ciupis Częstochowa K59 0:41:20
69 Rafał Wrocławski RTB Tracker Podkowa Janów M39 0:41:35
70 Zygmunt Pasek Leśne Ludki Żarki Letnisko M59+ 0:41:52
71 Aleksandra Rak Słowik K14/1 0:42:44
72 Józef Hrabia Viking Nordic Team Częstochowa M59+ 0:43:11
73 Nel Mizgała RTB Tracker Podkowa Janów K14/1 0:43:15
74 Włodzimierz Baruch Dąbrowa Nordic Team M59+ 0:43:36
75 Urszula Malinowska Częstochowa K59+ 0:43:44
76 Helena Wnuk Nowa Wieś K59+ 0:44:11
77 Agnieszka Michalik Przymiłowice K39 DNS
78 Kamil Strzelczyk Janów M14/1 DNS
79 Rafał Strzelczyk Janów M39 DNS
80 Mirosław Wnęk Częstochowa M59+ DNS
81 Aleksandra Giełdowska Wrzosowa K59+ DNS
82 Janina Mastalerz Wrzosowa K59+ DNS
83 Nikola Skarlak S.P. Słowik K14/1 DNS
84 Piotr Konieczko Sowik M14/1 DNS
85 Śmiegińska DNS
86 Edyta Niestrój Słowik K39 DNS
87 Katarzyna Woźniak Słowik K39 DNS
88 Anna Leszczyńska Słowik K49 DNS
89 Maryla Kucia Częstochowa K59 DNS
90 Irena Wnęk Częstochowa K59+ DNS
91 Nadia Kolarska Viking Nordic Team Częstochowa K14/1 DNS