Wyniki III etapu VIII JPNW. 20.05.2018 Siedlec gm. Janów. PUSTYNNA OŚMIORNICA

Wyniki III etapu VIII JPNW. 20.05.2018 Siedlec gm. Janów.  PUSTYNNA OŚMIORNICA

 

L.p. Zawodnik Klub/ miejscowość Kat. wiekowa czas
1 Dors Łukasz Kabex Podkowa Janów M14 0:18:10
2 Dors Grzegorz Kabex Podkowa Janów M59 0:18:19
3 Stiller Karol Kabex Podkowa Janów M39 0:18:23
4 Kozik Rafał Kabex Podkowa Janów K39 0:18:50
5 Machnik Janusz Clleo Zawiercie M49 0:18:56
6 Kołek Patryk Kabex Podkowa Janów M14 0:19:02
7 Pietrzyk Angelika Kabex Podkowa Janów K29 0:19:03
8 Sosnowska Agnieszka Kabex Podkowa Janów K39 0:19:05
9 Barczyk Bogdan Zabiegani Częstochowa M59 0:19:08
10 Kołek Adam Kabex Podkowa Janów M49 0:19:16
11 Pękala Wiktor Kabex Podkowa Janów M14 0:19:28
12 Trescinski Leszek Kabex Podkowa Janów M39 0:19:34
13 Balicka Anna Poraj K49 0:19:40
14 Mizgała Kacper Kabex Podkowa Janów M14 0:19:52
15 Polewczak Mariusz Clleo Zawiercie M49 0:19:57
16 Wójcik Wiktor Kabex Podkowa Janów M29 0:20:03
17 Jungowski Piotr Częstochowa M49 0:20:06
18 Ucieklak Jakub Kabex Podkowa Janów M14 0:20:34
19 Bińczyk Dariusz Zabiegani Częstochowa M39 0:20:35
20 Radosz Aleksandra Kabex Podkowa Janów K29 0:20:52
21 Haratyk Janusz Ryczówek M14 0:21:11
22 Trescińska Justyna Kabex Podkowa Janów K14/1 0:21:20
23 Pala-Skrzypczyk Danuta Kabex Podkowa Janów K29 0:21:33
24 Treścińska Julia Kabex Podkowa Janów K14/1 0:21:56
25 Król Janusz Częstochowa M59 0:21:58
26 Pękala Irena Kabex Podkowa Janów K49 0:22:02
27 Dobrzyński Arkadiusz Zabiegani Częstochowa M49 0:22:10
28 Łyszczarz Mateusz Kabex Podkowa Janów M29 0:22:13
29 Kalyta Miłosz Janów M14 0:22:15
30 Wojdyła Jakub Kabex Podkowa Janów M14 0:22:16
31 Dusiel Ewa Viking Nordic Team częstochowa K59 0:22:24
32 Kita Miłosz Kabex Podkowa Janów M14 0:22:26
33 Kołek Natalka Kabex Podkowa Janów K14/1 0:22:28
34 Polewczak Aneta Clleo Zawiercie K49 0:22:45
35 Machowski Jan Leśne Ludki Żarki Letnisko M59+ 0:23:00
36 Pękala Jarosław Kabex Podkowa Janów M49 0:23:47
37 Kreczmer Marzena Clleo Zawiercie K39 0:23:54
38 Sobucki Jakub S.P. Piasek M14/1 0:23:57
39 Kasprzak Bronisław Wręczyca Wielka M59+ 0:23:59
40 Wrona Grzegorz Myszków M49 0:24:06
41 Haratyk Anna Ryczówek K39 0:24:09
42 Balicka Ewa Poraj K14/1 0:24:11
43 Kita Michalina Kabex Podkowa Janów K14/1 0:24:22
44 Świtalska Beata Przystajń K49 0:24:44
45 Barczyk Jolanta Zabiegani Częstochowa K59 0:24:52
46 Gliszczyński Mirosław Tarnogórskie łazęgi M59+ 0:25:00
47 Wrona Marzena Myszków K49 0:25:05
48 Bartnikowski Jakub S.P. Piasek M14 0:25:14
49 Liberda Damian S.P. Piasek M14 0:25:18
50 Suriak Michał Viking Nordic Team Częstochowa M29 0:25:22
51 Krawczyk Kamil S.P. Piasek M29 0:25:28
52 Szadkowski Bartek S.P. Piasek M14 0:25:29
53 Lorens Kazimierz Clleo Zawiercie M59+ 0:25:48
54 Najgrodzki Kornel S.P. Piasek M14/1 0:25:51
55 Kita Tomasz Kabex Podkowa Janów M49 0:25:53
56 Grzesiak Julia S.P. Piasek K14/1 0:25:56
57 Bartczak Miroslaw Częstochowa M59 0:25:59
58 Pinis Agnieszka Viking Nordic Team Częstochowa K49 0:26:00
59 Kiedrzyński Miłosz S.P. Piasek M14/1 0:26:03
60 Contucci Ewa Blachownia K49 0:26:05
61 Paludkiewicz Ewa Nowy Broniszew K39 0:26:06
62 Świerczyński Filip S.P. Piasek M14 0:26:15
63 Suriak Ewelina Viking Nordic Team Częstochowa K29 0:26:17
64 Baruch Henryka Dąbrowa Górnicza K59+ 0:26:21
65 Teresińska Jolanta Nordic Team Częstochowa K49 0:26:34
66 Pękala Anna Kabex Podkowa Janów K14/1 0:27:01
67 Świtalski Robert Przystajń M49 0:27:58
68 Paludkiewicz Lech Nowy Broniszew M49 0:28:10
69 Sośniak Ilona Częstochowa K49 0:28:15
70 Gątek Gerard Tarnogórskie łazęgi M59+ 0:28:19
71 Bojanek Małgorzata Kijomaniacy K49 0:28:22
72 Liberda Oliwia S.P. Piasek K29 0:28:35
73 Bal Agnieszka Kabex Podkowa Janów K39 0:28:56
74 Pluta Jakub S.P. Piasek M14 0:29:02
75 Najgrodzka Amelia S.P. Piasek K14/1 0:29:15
76 Szadkowska Julia S.P. Piasek K14 0:29:19
77 Pasek Zygmunt Leśne Ludki Żarki Letnisko M59+ 0:29:22
78 Borowicz Zuzanna S.P. Piasek K14 0:29:47
79 Pinis Michał Viking Nordic Team Częstochowa M39 0:30:01
80 Hrabia Józef Częstochowa M59+ 0:30:02
81 Wrocławski Rafał Kabex Podkowa Janów M49 0:30:23
82 Bartczak Katarzyna Częstochowa K59 0:30:31
83 Dąbrowska Weronika S.P. Lgoczanka K14/1 0:30:49
84 Baruch Włodzimierz Dąbrowa Górnicza M59+ 0:30:51
85 Sztanderska Paulina S.P. Piasek K14 0:32:31
86 Szymańska Ilona Kijomaniacy K49 0:32:43
87 Badeńska Joanna Kijomaniacy K59 0:33:25
88 Miedzińska Marta S.P. Piasek K14 0:34:31
89 Gryl Wiktoria S.P. Piasek K14 0:34:32
90 Samek Anna S.P. Piasek K14 0:34:34
91 Zagórska Agnieszka S.P. Piasek K14 0:34:35
92 Smok Klaudia S.P. Piasek K14 0:34:37
93 Tatarowicz Alicja S.P. Lgoczanka K14/1 0:35:40
94 Tatarowicz Marta S.P. Lgoczanka K14/1 0:40:23
95 Wrocławska Natalia Poraj K14/1 0:41:20
96 Hanna Śliwa- Wrocławska Kabex Podkowa Janów K39 0:45:32
97  Nabiałek Jakub S.P. Piasek M14 0:46:18
98 Wrocławska Lena Poraj K14/1 0:47:06
99 Patrzałek Michał S.P. Piasek M14 0:47:08
100 Adamczyk Albert S.P. Lgoczanka M14 0:47:10
101 Szadkowska Julia S.P. Piasek K14 0:47:15
102 Szadkowski Bartek S.P. Piasek M14 0:47:15+
103 Świerczyński Filip S.P. Piasek M14 0:47:15+
104 Kapral Patryk S.P. Piasek M14 0:47:15+
105 Korczyński Bartosz S.P. Piasek M14 0:47:15+
106 Purgal Julia S.P. Piasek K14 0:47:15+
107 Roman Joanna S.P. Piasek K14 0:47:15+
108 Zakrzewska Marita S.P. Piasek K14 0:47:15+
109 Żmudka Adam S.P. Piasek M14 0:47:15+
110 Sobierajska Wiktoria S.P. Piasek K14 0:47:15+
111 Milka Kinga S.P. Piasek K14 0:47:15+
112 Moskalik Wanessa S.P. Piasek K14 0:47:15+