VII Jurajski Puchar Nordic Walking już za nami

VII Jurajski Puchar Nordic Walking mamy już za sobą. Pragniemy gorąco podziękować wszystkim zawodnikom którzy zarezerwowali czas dla nas i odwiedzali gminy: Olsztyn, Janów, Mstów, Poczesna aby wystartować w sześciu etapach Pucharu na przepięknych trasach nordic walking .

Podziękowanie za wsparcie finansowe dla : Starostwa Powiatowego w Częstochowie, gminy Janów oraz Samorządowego Ośrodka Kultury i Sportu w Janowie, Nadleśnictwa Złoty Potok, Związeku Gmin Jurajskich.
Podziękowanie za pomoc rzeczową ,której udzieliły firmy: Kabex – Maria i Kazimierz Bogunia – Meble i galanteria drewniana, Callida, Rolnik, Go Sport – Poczesna, Autoryzowany dealer Stihl w Janowie oraz Artykuły Rolne Krzysztof Błaut, Sklep i serwis komputerowy w Janowie Komp- Tel, Adal Koziegłowy – Producent choinek sztucznych i innych dekoracji Bożonarodzeniowych, największy producent choinek gigant, RTB Tracker, Grupa AMP Media, F.H.U ROBUD – Robert Stachurski.

Podziękowanie dla służb, które od wielu lat czuwają nad naszym bezpieczeństwem podczas udziału w Jurajskim Pucharze oraz innych imprez: OSP Janów oraz Grupa Jurajska GOPR.

Podziękowanie patronom medialnym za promocję imprez: Gazeta Częstochowska, Dziennik Zachodni, Radio Jura, Portal Chodzę z kijami.

Do zobaczenia  na VIII Jurajskim Pucharze.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania VII Jurajski Puchar Nordic Walking już za nami została wyłączona

Opublikowano , autor: kkozik | Możliwość komentowania Wyniki „VII JPNW” oraz „Bieg charytatywny dla Nikoli I Franka” Słowik 24.09.2017. została wyłączona

Klasyfikacja generalna VII JPNW po 5 edycji.

Wyniki dostępne po wybrania z górnego menu ” Wyniki VII JPNW

Zapraszamy do przeglądania

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Klasyfikacja generalna VII JPNW po 5 edycji. została wyłączona

Rejestracja na VI etap VII JPNW oraz „Bieg dla Nicoli i Franka”

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Rejestracja na VI etap VII JPNW oraz „Bieg dla Nicoli i Franka” została wyłączona

Zmiana terminu zakończenia Jurajskiego Pucharu

Informujemy że zakończenie VII Jurajskiego Pucharu Nordic Walking odbędzie się 24.09.2017.
O godz. 10:00 zawodnicy pucharu wyruszą na 5-cio kilometrową trasę. O godz. 11:00 wystartuje 5-cio kilometrowy charytatywny bieg dla Franka i Nikoli a zebrane środki zostaną przeznaczone na ich rehabilitację. Dlatego mamy wielką prośbę do zawodników pucharu aby każdy kto tylko może wziął również udział w tej szlachetnej akcji. Rejestracja do biegu do godz10:45 więc nordikowcy numer do biegu muszą pobrać przed startem w marszu. Otwórzmy nasze serca dla osób w potrzebie. Regulamin i rejestracja elektroniczna możliwa na stronach: www.podkowa-janow.pl, www.jpnw.podkowa-janow.pl, www.chodzezkijami.pl
Rejestracja będzie możliwa od 23.08.2017.
Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Zmiana terminu zakończenia Jurajskiego Pucharu została wyłączona

Wyniki V etap VII JPNW ” ” Memoriał im. Nadleśniczego Mariana Grzanki” w   Janowie, 20.08.2017

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania została wyłączona

Jurajski Puchar Nordic Walking etap V

Ponieważ V etap VII Jurajskiego Pucharu Nordic Walking -20.08.2017 odbędzie się podczas Memoriału im. Nadleśniczego Mariana Grzanki, a także w tym dniu odbędzie się uroczyste  otwarcie tras nordic walking w Gminie Janów opłata startowa dokonana na  konto zostaje na poziomie 20 zł. Opłata startowa w biurze zawodów wynosi 50 zł zgodnie z regulaminem. Pamiętajmy również że zapisy w biurze zawodów tylko do godziny 9:30.

Serdecznie zapraszamy na imprezę zawodników oraz kibiców .

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Jurajski Puchar Nordic Walking etap V została wyłączona

V etap Jurajskiego Pucharu

Data: 20 08 2017

Gmina: Janów

Miejscowość: Janów

Start: Godz. 10:00  Estrada „Borek” przy ul.Leśnej w Janowie

Biuro zawodów czynne  w godz. 08:15-9:45

Trasa zawodów : Ścieżki leśne oraz  Zabytkowa Aleja Klonów w Złotym Potoku.

Dystans: ok. 5,7 km

Osoby do 18-tego roku życia zwolnione z opłaty startowej

Zapisy w biurze zawodów do godź.

9:30

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania V etap Jurajskiego Pucharu została wyłączona

Klasyfikacja generalna VII JPNW po 4 edycjach.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Klasyfikacja generalna VII JPNW po 4 edycjach. została wyłączona

Jurajski Puchar i Memoriał im. Nadleśniczego Mariana Grzanki

Miło nam poinformować zawodników Jurajskiego Pucharu Nordic Walking, że etap V ,który odbędzie się 20.08.2017 w Janowie rozegrany zostanie pod nazwą ” Memoriał im. Nadleśniczego Mariana Grzanki”. W tym dniu zostaną otwarte trzy trasy Nordic Walking w Gminie Janów o długościach: 800 m , 5700 m , 9000 m. Każda trasa zaczynać się będzie przy Estradzie „Borek”, a trasy 5700 m i 9000m prowadzić będą przez Zabytkową Aleję Klonów w Złotym Potoku, jest to miejsce niezwykłe, rosną tu drzewa pochodzące z XIX wieku.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Jurajski Puchar i Memoriał im. Nadleśniczego Mariana Grzanki została wyłączona